شهرخبر

توخل: بازی سختی مقابل ساوتهمپتون داشتیم/ بابت عملکرد و نتیجه‌ای که کسب کردیم خوشحالم


توخل: بازی سختی مقابل ساوتهمپتون داشتیم/ بابت عملکرد و نتیجه‌ای که کسب کردیم خوشحالم

سرمربی تیم فوتبال چلسی از عملکرد شاگردانش مقابل ساوتهمپتون در جام اتحادیه انگلیس ابراز رضایت کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، توماس توخل که تیم تحت‌هدایتش شب گذشته (سه‌شنبه) در مرحله یک‌هشتم نهایی از رقابت‌های جام اتحادیه فوتبال انگلیس و در ورزشگاه استمفوردبریج پس از تساوی یک - یک مقابل ساوتهمپتون در جدالی 90 دقیقه‌ای در ضربات پنالتی به برتری 4 بر 3 رسید و به مرحله بعد رقابت‌ها صعود کرد، پس از این بازی گفت: انتظار داشتیم که تقابل با ساوتهمپتون دشوار شود. ما در آخرین لحظات مجبور شدیم تغییراتی در ترکیب‌مان برای این بازی به وجود بیاوریم و برای اولین بار در فصل جاری بود که با این ترکیب از بازیکنان به میدان رفتیم. می‌دانستیم که بازی دشواری مقابل تیمی خواهیم داشت که به حریفش فشار زیادی وارد می‌کند. بازی واقعاً سختی بود و در نهایت خوشحالیم که در ضربات پنالتی به پیروزی رسیدم.

وی افزود: وقتی با ساوتهمپتون بازی دارید، می‌دانید که چه چیزی در انتظارتان است، تیمی که پرقدرت است، حریفش را سخت تحت‌فشار قرار می‌دهد و جسور و سرعتی است. این هویت تیمی آنهاست و چالش‌های زیادی در تقابل با آنها وجود دارد، به همین خاطر بابت عملکرد و نتیجه‌ای که در این دیدار کسب کردیم، خوشحالم.  

سرمربی آلمانی چلسی همچنین  در خصوص وضعیت مدافع اسپانیایی‌اش اظهار داشت: امیدوارم آسپیلیکوئتا به بازی بعدی‌مان (روز شنبه با نیوکاسل) برسد. او آسیب‌دیدگی از ناحیه کتف داشت و روز پیش از این بازی در تمرینات احساس درد داشت.

انتهای پیام/