شهرخبر
الهامی: بازی فیزیکی و سختی برابر پرسپولیس داریم/ تیم نساجی قابلیت فنی خوبی دارد

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران درباره بازی تیمش برابر تیم پرسپولیس توضیحاتی را بیان کرد.

 ساکت الهامی سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در نشست خبری قبل از دیدار تیمش برابر تیم پرسپولیس اظهار کرد: هفته دوم را در پیش داریم و تیم‌ها کم کم در حال شناخت از یکدیگر هستند. قبل از هرچیز به گل محمدی و پرسپولیسی‌ها خسته نباشید می‌گویم. به نظرم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا حقش بیش از این بود و می‌توانست بهتر باشد. مطمئن هستم جایگاه پرسپولیس بالاتر از این است. تیمی که ۵ دوره پیاپی قهرمان شده و ۲ دوره راهی فینال آسیا شده قطعا تیم است. آن‌ها فوتبال با برنامه‌ای بازی می‌کنند، ما هم راهی را ترسیم کردیم که در این راه پرتگاه‌ها و سختی‌هایی داریم، اما می‌خواهیم با خوشی و با اتحاد از این مسیر عبور کنیم.

 

او افزود: بازی فیزیکی و سختی فردا پیش رو داریم و هر تیمی تمرکز نداشته باشد تنبیه می‌شود. پرسپولیس تیم با شخصیت و حرفه‌ای است، اما ما به دنبال این هستیم که همه تیم‌ها به ما احترام بگذارند و فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم و از بهترین‌های لیگ امسال باشیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این سئوال که امسال هم تیم جوانی دارد و هم بازیکنان با تجربه در آن حضور دارند گفت: شما هر تیمی را که ببینید چند بازیکن مازنی در آنجا حضور دارند. مازندران معدن فوتبال و بازیکنان جوان است و ما هم از فرصت استفاده کردیم و ۵-۶ بازیکن جوان در اختیار گرفتیم. در کنار این‌ها نفراتی، چون علیرضا حقیقی و مسعود شجاعی و رضا جعفری را در اختیار داریم. دوست دارم امسال به جای جایگاه و کسب نتایج طوری بازی کنیم که مردم ما را بشناسند و آن‌ها بدانند تیم ما قابلیت‌های فنی خوبی دارد.