شهرخبر
برچسب‌های مهم خبری:#سوریه#ارتش#ارتش سوریه#آتش

در جنوب «ادلب» انجام شد؛

حملات گسترده توپخانه‌های ارتش سوریه به مواضع تروریست‌های تکفیری

حملات گسترده توپخانه‌های ارتش سوریه به مواضع تروریست‌های تکفیری

توپخانه های ارتش سوریه مواضع تروریست های تکفیری «جبهه النصره» در جنوب استان ادلب را زیر آتش گرفتند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری سانا، سلسله عملیات های ضد تروریستی ارتش سوریه علیه تروریست های تکفیری در نقاط مختلف این کشور ادامه دارد. ارتش سوریه عملیات جدیدی را علیه تکفیریها ترتیب داده است.

بر اساس این گزارش، توپخانه های ارتش سوریه امروز یکشنبه مواضع تروریست های تکفیری «جبهه النصره» در جنوب استان ادلب را زیر آتش گرفتند. این درحالی است که روز گذشته نیز مواضع جبهه النصره در ادلب هدف قرار گرفته بود.

روز گذشته منابع سوری اعلام کردند که جنگنده های ارتش سوریه مواضع تروریست های جبهه النصره در جنوب ادلب را به شدت هدف حملات خود قرار دادند. در این حملات، انبارهای تسلیحاتی جبهه النصره نیز هدف قرار گرفت.

این درحالی است که گفته می شود همزمان، جنگنده های ارتش روسیه نیز مواضع تروریست های تکفیری جبهه النصره را هدف قرار دادند. تروریست های جبهه النصره به دنبال حملات مذکور خسارت های فراوانی را متحمل شدند.

از زمان برقراری مناطق کاهش تنش در نقاط مختلف سوریه به ویژه در ادلب، تروریست های جبهه النصره هر بار اقدام به نقض این مناطق می کنند. حملات اخیر جنگنده های سوری و روسی نیز در پاسخ به اقدام جبهه النصره در نقض مناطق کاهش تنش در ادلب انجام شد.