شهرخبر

حمید بهرامی مدیرعامل بنیاد دعبل خزاعی شد


حمید بهرامی مدیرعامل بنیاد دعبل خزاعی شد

حمید بهرامی با حکم حجت‌الاسلام محمد قمی به عنوان مدیرعامل بنیاد دعبل خزاعی منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، حمید بهرامی با حکم حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به مدت 2 سال مدیرعامل بنیاد دعبل خزاعی شد.

در حکم حجت‌الاسلام محمد قمی آمده است:

"هیأت و تشکل‌های دینی نقش بی‌بدیلی در برپایی انقلاب اسلامی داشته است و قطعاً در تحقق تمدن اسلامی در گام دوم انقلاب اسلامی نیز تأثیر مضاعفی خواهد داشت. در این میان بنیاد دعبل خزاعی که با پیگیری و همت پیرغلام مخلص آستان مقدس اهل بیت(ع) مرحوم حاج علی آقای آهی و دیگر بزرگان این عرصه و با اشارت رهبر حکیم انقلاب اسلامی تاسیس شد، در عمر بیش از یک دهه خود همواره منشأ خدمات ارزنده‌ای به جامعه ستایشگران و دیگر خادمان عصمت(ع) بوده است.

هم‌اکنون که برادر عزیز جناب آقای سعید غضنفری در سنگر دیگری به شجره طیبه انقلاب اسلامی مشغول به خدمت شده‌اند، ضمن تشکر از مجاهدت‌های ایشان در این مدت، جنابعالی را که به حمدالله مزین به زیور علم و مجاهدت هستید، به مدت دو سال به عنوان مدیرعامل بنیاد  دعبل خزاعی منصوب می‌کنم.

امید است با اهتمام و تمرکز بر ارائه خدمات جامع به فعالان عرصه هیأت با هماهنگی سازمان هیأت و تشکل‌های دینی، گامی بزرگ در این عرصه برداشته شود."

حمید بهرامی پیش از این معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 19 تهران، عضو کمیته فرهنگی بازآفرینی شهری تهران،‌ معاون سازماندهی سازمان هیأت و تشکل‌های دینی،‌ دبیر ستاد اجرایی چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان کشور، دبیر ستاد اجرایی انتخابات مجمع کانون‌های فرهنگی تبلیغی کشور و عضو هیأت مدیره بنیاد دعبل خزاعی را در کارنامه کاری خود دارد.

انتهای پیام/