شهرخبر

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس: کارگردانی تمام تنش‌های منطقه برای ایران روشن شده است


سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس: کارگردانی تمام تنش‌های منطقه برای ایران روشن شده است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون گفت که بر اساس اطلاعات پنهان و آشکار، کارگردان و کارگردانی تمام تنش‌ها، ترورها و ناامنی‌های منطقه برای جمهوری اسلامی ایران روشن شده است.

محمود عباس‌زاده مشکینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به جلسه عصر امروز کمیسیون متبوعش، گفت: کارشناسان و مسئولانی از نهادهای مطالعاتی استراتژیک، مرکز پژوهش‌های مجلس و مسئولان امور بین الملل وزارتخانه‌های ذیربط میهمان جلسه عصر امروز اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بودند.

وی با بیان اینکه در این جلسه سناریوهای احتمالی نظام سلطه و عوامل منطقه آنها در غرب آسیا و پیرامون مرزهای جمهوری اسلامی ایران بررسی شد، افزود: بر اساس اطلاعات پنهان و آشکار، کارگردان و کارگردانی تمام تنش‌ها و ترورها و ناامنی‌های منطقه برای جمهوری اسلامی ایران روشن شده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه اهداف، استراتژی و تاکتیک دشمنان مشخص است، اضافه کرد: بازی‌گردانان، بازیگران و بازی‌خوردگان هم برای ما شناخته شده‌اند لذا بر اساس اطلاعات و محاسبات موجود جمهوری اسلامی ایران از حیث اطلاعاتی، امنیتی و سیاسی و نظامی قوی‌تر از گذشته دست برتر را داشته است.

انتهای‌پیام/