شهرخبر

آخرین خبر از باز شدن پنجره نقل و انتقالات تراکتور

گزارش هوشنگ نصیرزاده از آخرین اقدامات باشگاه تراکتور برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی

کنفدراسیون فوتبال آسیا به صورت رسمی با درخواست باشگاه النصر عربستان برای برگزاری دیدار یک هشتم با تراکتور در عربستان مخالفت کرد.

هوشنگ نصیرزاده در گزارش خود از اقدامات باشگاه تراکتور برای باز کردن پنجره نقل و انتقالات تی تی ها مدعی شد که باشگاه تبریزی مطالبات بازیکنان اروپایی را تسویه کرده و تاییدیه آن ها را گرفته است. با این حال تاییدیه پرداخت مطالبات دو بازیکن برزیلی باقی مانده که آن هم به زودی نهایی خواهد شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

اقامت دو بازیکن در آمریکای جنوبی باعث بسته ماندن پنجره تراکتور شده است.

هوشنگ نصیرزاده درباره آخرین پیگیری‌های تراکتور برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه اظهار داشت:

باشگاه مطالبات تمام بازیکنان خارجی که باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی تراکتور شده بودند را با احتساب سود پنج درصد دیرکرد، پرداخت کرده‌ است.

وی افزود:

بازیکنان مقیم اروپا پولشان را در کشورهای انگلستان، فرانسه و سوئیس دریافت کرده‌اند و بلافاصله موضوع را به اطلاع فیفا رسانده‌ و تأئیدیه ارسال کرده‌اند؛ اما دو بازیکن دیگر بدلیل اقامت در آمریکای جنوبی و با عنایت به سیستم بانکی برزیل و پرو که محل اقامت آنهاست، باشگاه را معطل نگه داشته‌اند.

مشاور باشگاه تراکتور گفت:

با توجه به اختلاف ساعت بین ایران و آمریکای جنوبی، مدیرعامل و امور بین الملل باشگاه، معمولا شب‌ها با وکلای این دو بازیکن صحبت کرده و پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهند. مطالبات میمبلا و مازولا به حساب اعلام شده‌ آنان واریز شده و برگ سوئیفت آنها نیز همانند سه نفر قبل به اطلاع فیفا رسیده و در این راستا دپارتمان حل اختلاف فیفا به هر کدام از وکلا  پنج روز فرصت پاسخگویی تعیین کرده بود.

نصیرزاده تصریح کرد:

موضوع میمبلا طولانی‌تر شده و الان هشت روز است که به دلیل فقدان IBAN در سیستم بانکی پرو، در حال گردش در بانک مرکزی شهر لیما است و بازیکن و وکیل وی هنوز تائیدیه ارسال نکرده‌اند. اما امیدواری باشگاه در مورد مازولا بیشتر است چون سیستم بانکی برزیل به طوری است که اگر پولی به حساب یک نفر واریز ‌شود، آن فرد باید اثبات کند که استحقاق دریافت این پول را دارد. مازولا نیز به همین دلیل امروز مدارکش را به بانک مرکزی برزیل ارائه کرده است تا تاییدیه را برای باشگاه ارسال کند.

وی در گفت و گو با سایت باشگاه تراکتور تأکید کرد:

با تصمیم مدیر عامل و سرمربی،  بازیکنان تازه به خدمت گرفته شده هم با همان پرواز اختصاصی به سیرجان رفته‌اند و امکان باز شدن پنجره تا فردا وجود دارد و در همین راستا مسئول اجرایی باشگاه نیز برای ثبت قرارداد آنها در تهران مستقر است. فیفا نیز به درخواست تراکتور، بار دیگر از وکلای پرونده، موضوع را پیگیری کرده که سریعتر تعیین تکلیف کنند.