شهرخبر

ممکن است یحیی دست به تغییر ترکیب تیمش بزند و علی نعمتی اولین بازی رسمی خود با پیراهن پرسپولیس را تجربه کند.

 پرسپولیس در سال‌های اخیر روزهای شیرین بیشتری را تجربه کرده و ناکامی و شکست اگر سنگین هم باشد تلخ کامی غیرقابل تصوری را برای اعضای این تیم و هوادارانش رقم می‌زند. باخت سنگین سرخ‌ها به الهلال در حالی غیرقابل باورتر می‌شود که آنها ذره‌ای شباهت به تیم قهرمان ایران که جنگندگی و نشاط زیادی داشت، نداشتند.

 

پرسپولیس با زوج دفاعی سیدجلال-فرجی و با استفاده از نعمتی و آقایی در سمت راست و چپ خط دفاعی به مصاف الهلال رفت که در این بازی نفس‌گیر سه گل دریافت کردند و در گل‌های دوم و سومی که گومیس به ثمر رساند حفره‌های دفاعی قرمزها و ناهماهنگی آنها بسیار مشهود بود.

 

-

 

با این وصف ممکن است یحیی بخواهد ضمن استفاده از بازیکنان جدیدش به نفرات ترکیب ثابت هم هشدار دهد. پرسپولیس وقتی از عربستان برگشت به استراحت فکر هم نکرد و همان روز تمرین این تیم برگزار شد تا سرخ‌ها نشان دهند مدافع عنوان قهرمانی قصد عقب نشستن و زاری برای شکست خود را ندارد و نمی‌خواهد شروع فصل را از دست بدهد. 

 

پرسپولیس جمعه به مصاف فولاد خوزستان در ورزشگاه فولاد آره‌نا می‌رود و ممکن است در این مسابقه علی نعمتی در ترکیب قرمزها قرار بگیرد. مدافعی که در لیست خرید برانکوهم بود و در دوسال اخیر پرسپولیس بارها برای خریدش اقدام کرده بود. بازیکنی که شماره 6 را می‌پوشد و در تمرین شب گذشته قرمزها مانند باقی نفرات با صورتی جدی و بدون لبخند تمرین کرد.