شهرخبر

محسن گروسی: خریدهای استقلال عالی هستند

مجیدی قدر محبوبیت را می‌داند و از استقلال می‌رود/ نگران قرارداد ۳ ساله فرهاد نباشید/ استقلال دو مربی دیگر می‌خواهد

پیشکسوت تیم استقلال گفت: مجیدی آنقدر باهوش است که در صورت خوب پیش نرفتن شرایط و نگرفتن نتایج لازم با محبوبیت از تیم جدا شود.

محسن گروسی
خبرورزشی -

محسن گروسی از پیشکسوتان فوتبال ایران که روزگاری یکی از مهاجمان تراز اول لیگ بود در خصوص آخرین وضعیت تیم استقلال مصاحبه‌ای انجام داد که در زیر می‌خوانید:

*با توجه به اخباری که می‌شنویم اوضاع تیم از دور خوب است. آجورلو با تمدید قرارداد مجیدی فعلاً نشان داد که تمایل دارد وی در تیم بماند. فکر کنم با مدیریت آجرلو تنش‌ها از بین رفته است.

*در حال حاضر تیم فوتبال استقلال مشکل زمین تمرین دارد. در حاشیه بازی خیبر خرم‌آباد حتی کادرفنی رقیب استقلال، به خرابی زمین چمن اذعان داشت. امیدوارم این مشکل حل شود چرا که به استقلال ضربه می‌زند.

مجیدی قدر محبوبیت را می داند و از استقلال می رود/ نگران قرارداد ۳ ساله فرهاد نباشید/ استقلال دو مربی دیگر می خواهد

*خریدهای استقلال با توجه به تفکر فرهاد مجیدی انجام شده است. بازیکنانی که به استقلال آمده‌اند، سال قبل جز بهترین‌ها و نفرات شاخص تیم خود بوده‌اند. زبیر نیک نفس و بقیه بازیکنان، شامل همین موضوع است.

*آجرلو با تمدید قرارداد مجیدی قصد داشت به او برای ادامه حضورش در استقلال اطمینان خاطر بدهد. طبیعی است هر کسی سرمربی استقلال باشد و نتواند نتیجه بگیرد مجبور به جدایی از تیم شود. مجیدی آنقدر باهوش است که در صورت خوب پیش نرفتن شرایط و نگرفتن نتایج لازم با محبوبیت از تیم جدا شود.

*در مورد نفرات کادرفنی بیشتر از هر کسی به نظر فرهاد مجیدی ارتباط دارد. به نظرم  حداقل دو مربی ایرانی باید به کادرفنی اضافه شود. این موضوع به تیم خیلی کمک می‌کند. البته مربیانی که واقعا کمک حال مجیدی باشند نه اینکه وبال گردن او باشند.