شهرخبر

مقام صهیونیست:

در صورت جنگ با حزب الله روزانه ۲ هزار موشک به اسرائیل شلیک می شود

در صورت جنگ با حزب الله روزانه ۲ هزار موشک به اسرائیل شلیک می شود

یک مقام ارشد ارتش رژیم صهیونیستی از شلیک موشک های مقاومت لبنان به سرزمین های اشغالی در صورت وقوع هرگونه جنگ با حزب الله ابراز نگرانی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، یک مقام بلندپایه ارتش رژیم صهیونیستی از شلیک موشک های حزب الله به سمت سرزمین های اشغالی در صورت بروز هرگونه جنگ ابراز نگرانی کرد.

بر اساس این گزارش، ژنرال «اوری گوردین» در گفتگو با خبرگزاری فرانسه گفت که در صورت وقوع جنگ با حزب الله روزانه ۲ هزار موشک به سمت اسرائیل شلیک خواهد شد.

اوری گوردین افزود: شهرهایی همانند تل آویو و اسدود در جنگ اخیر با نوار غزه هدف بیشترین موشک ها از زمان تشکیل اسرائیل قرار گرفتند.

وی ادامه داد: در صورت بروز درگیری یا جنگ با حزب الله پیش بینی می کنیم که روزانه دست کم پنج برابر این موشک ها از لبنان به سمت اسرائیل شلیک شود.

از سوی دیگر یک منبع امنیتی صهیونیست در گفتگویی دیگر با فرانس پرس مدعی شد: ارتش اسرائیل خواستار ثبات لبنان اما حزب الله منبع عدم ثبات است و منابع کشور را در راستای منافع ایرانی ها بکار می گیرد.

وی ادعا کرد: ایران بیش از هر زمان دیگری به تولید مواد هسته ای لازم برای ساخت سلاح هسته ای نزدیک است اما همچنان به دو سال زمان برای دستیابی به تولید بمب نیاز دارد.

این ادعاها در حالی است که رژیم صهیونیستی تنها دارنده زرادخانه هسته ای در منطقه غرب آسیا است و از پیوستن به پیمان منع گسترش تسلیحات هسته ای هم خودداری می کند اما ایران همواره بر استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای تاکید دارد.