به گزارش برنا، از ساعت 14 امروز(یکشنبه) با حضور علیرضا دبیر رییس فدراسیون، عبدالمهدی نصیرزاده رییس، جواد یزدانی نیا نایب رییس، عبداله فتوحی دبیر سازمان لیگ و جمعی از نمایندگان باشگاههای حاضر در بیست و یکمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی، جام یادگار امام(ره) نشست هماهنگی این رقابت ها برگزار شد.

در این نشست بحث و بررسی لازم در خصوص نحوه برگزاری مسابقات، برنامه مسابقات و تعیین میزبان ها صورت گرفت و در نهایت در این خصوص تصمیم گیری های لازم به عمل آمد.

رییس فدراسیون کشتی در بخشی از صحبت های خود گفت: امسال، سال حساس و خاصی است چون هم المپیک برگزار شد و هم مسابقات جهانی. با توجه به اینکه باید برنامه های خود را برای سال جدید هم استارت بزنیم، محدودیت‌هایی از نظر زمانی داریم که از باشگاهها می خواهیم به خاطر منافع ملی در کنار فدراسیون و سازمان لیگ باشند. بدون شک لیگ برتر در دو سال اخیر نتایج مثبت بسیاری برای کشتی داشته که از جمله آن معرفی برخی از کشتی گیران به تیم ملی بوده است. امیدوارم این مسیر با حضور حامیان مالی در لیگ برتر تداوم داشته باشد و امسال نیز شاهد لیگ خوبی باشیم.

در ادامه نیز رییس سازمان لیگ کشتی به صحبت پرداخت و گفت: سال گذشته با وجود تمامی سختی های مربوط به ویروس کرونا لیگ را برگزار کردیم. امسال نیز هنوز با کرونا درگیر هستیم و از سوی دیگر به خاطر برنامه تیم های ملی برخی محدودیت ها را داریم. با توجه به استقبال خوب تیم ها از لیگ امسال، مسابقات هر گروه را در دور رفت در یک شهر و در دور برگشت در یک شهر دیگر برگزار خواهیم کرد تا رقابت ها چندان هم متمرکز نباشد. امیدواریم شرایط هم به نحوی پیش برود که مجوز حضور تماشاگران نیز در شهرستان ها حداقل برای تعداد محدودی صادر شود. جا دارد از تمامی تیم های حاضر در لیگ برتر تشکر کنم که بدون هیچ چشمداتی برای کمک به کشتی پا پیش گذاشته اند. سعی می کنیم بعد از پایان لیگ برتر، جام باشگاههای جهان را هم با یک سال وقفه برگزار کنیم.

در پایان این جلسه برنامه مسابقات و شهرهای میزبان مشخص شد که متعاقبا اعلام می گردد.