شهرخبر

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی : برخی اظهارات بر علیه حسن همجواری و همسایگی است


سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی : برخی اظهارات بر علیه حسن همجواری و همسایگی است

محمود عباس‌زاده مشکینی به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور آذربایجان واکنش نشان داد.

محمود عباس‌زاده مشکینی سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به  اظهارات اخیر الهام علی‌اف، گفت: تلاش‌های جمهوری اسلامی ایران بر علیه قاچاق مواد مخدر در دنیا بی نظیر است اگر غیر از این بود کل اروپا و قفقاز گرفتار تبعات مواد مخدر می شد.

وی با بیان اینکه ایران هزاران شهید و مجروح در راه مبارزه با قاچاق مواد مخدر تقدیم کرده‌ است، ادامه داد: برخی اظهارات بر علیه حسن همجواری و همسایگی است. نباید بین دو ملت هم کیش و مسلمان شکاف ایجاد شود.

نماینده مشکین‌شهر در مجلس با تاکید بر اینکه متأسفانه بدخواهان دو ملت مسلمان دنبال شکاف بین دو کشور اسلامی و همسایه هستند، عنوان کرد:ایران در خط مقدم مبارزه با قاچاق مواد مخدر است حتی قوانین کیفری شدید در حوزه مواد مخدر «در راستای بازدارندگی»، در ایران وضع شده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه  در استفتائات رهبر معظم انقلاب اسلامی، استفاده و حمل و نقل مواد مخدر حرام است، اظهار داشت: با توجه به اظهارات اخیر رئیس‌جمهور کشور آذربایجان به نظر می‌رسد اطلاعات غلطی به آقای علی‌اف داده‌اند.

انتهای پیام/