به گزارش برنا، آثار این نمایشگاه نمود زیستِ انسانی و حیات جمعی در کنار هزارتوی پنهان و آشکار طبیعت هستند. جایی که زندگی مکانیزۀ مدرن انسان به ناچار در مرحلۀ استیصال به طبیعت و همراهی اجتناب ناپذیر با آن بازمی‌گردد. حال آنکه ساختمان‌ها و دیوارها بخش بزرگی از ابعاد زندگی بشر را در خود جای می‌دهند. شکل‌ها و فرم‌هایی ﻣﻠﻤﻮﺱ ﺷﺎﻣﻞ ﻣﻨﻈﺮه‌ﻫـﺎ، سکونت‌گاه‌ها و ﺑﻨﺎﻫﺎ، جلوه‌هایی از هنرانسانی‌اند که با بازی میان دانش و بصیرت ﺑﻴﺎنگر ﻭﺍﻗﻌﻴتی ﺯﻧﺪﻩ از زندگی مدرن بشریت می‌شوند که ﻓﺮﺍﺗﺮ ﺍﺯ ﻧﻴﺎﺯﻫﺎی ﻣﻌﻤﻮلی ﺑﻪ ﻣﻌﻨـﺎیی ﻭﺟـﻮدی ﺍﺭﺗﺒـﺎﻁ ﺩﺍﺭند. عناصری که ﺍﺯ ﭘﺪﻳﺪﻩﻫای ﻃﺒﻴعی ﻭ ﺍﻧﺴﺎنی ﻭ ﻣﻌﻨوی نشئت می‌ﮔﻴرند ﻭ برای تجربه تعلق و مشارکت، مکان و فضا ﺭﺍ ﺗﺮﺟﻤﻪ میﻛﻨند و مکانمندی را به عنوان یکی از ساختارهای اساسی هستی ما در این جهان را توصیف می‌کنند.

نمایشگاه به مدت ده روز و تا سوم آبان ادامه خواهد داشت و بازدید از این نمایشگاه هر روزه از ساعت 11 صبح تا 20 و در روزهای تعطیل از ساعت 16 تا 20 با هماهنگی قبلی امکان‌پذیر خواهد بود.

علاقمندان به دیدن این آثار با رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌توانند به آدرس خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینۀ ارشاد، نرسیده‌به همت، گل‌نبی(غرب)، میدان احمدی‌روشن(کتابی)، خیابان ساسانی‌پور، خیابان دریا(قندی)، پلاک شش، گالری آرتیبیشن مراجعه نمایند.

همچنین نمایشگاه برای افرادی که در قرنطینه به سر می‌برند، به صورت آنلاین و همزمان با آغاز نمایشگاه در سایت آرتیبیشن (www.artibition.net) دایر خواهد شد.

تلفن تماس علاقمندان جهت هماهنگی و بازدید از آثار: 02122922538

تلفن پاسخگویی واتساپ و تلگرام: 09376036968