سردار منتظر المهدی در پشت صحنه "نوار زرد۲"/ سریالی که به آذرماه می‌رسد


سردار منتظر المهدی در پشت صحنه "نوار زرد2"/ سریالی که به آذرماه می‌رسد

مشاور فرمانده نیروی انتظامی در حالی به پشت صحنه سریال "نوار زرد۲" رفت که پیش‌بینی می‌شود آذرماه این سریال روی آنتن شبکه دو سیما باشد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، سردار منتظر المهدی مشاور فرمانده ناجا و دستیار فرمانده سایبری کشور به همراه مدیرگروه فیلم و سریال شبکه دو سیما از یکی لوکشین های اصلی سریال «نوار زرد 2» بازدید داشتند. منتظر المهدی ضمن تشکر از عوامل تولید، برضرورت تولیداتی از این دست براساس پرونده‌های واقعی پلیس آگاهی به منظور پیشگیری و آموزش شهروندان تأکید کرد.

تصویربرداری سریال «نوارزرد2» به کارگردانی سروش محمدزاده و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی به مدت 5 ماه است در استان‌های تهران، گیلان و البرز آغاز شده و تاکنون 60درصد از تصویربرداری آن پیش رفته است.  فصل دوم سریال «نوارزرد» مانند فصل اول به غیر از داستان دنباله‌دار در هر قسمت نیز قصه‌ای پلیسی جنایی را روایت می‌کند.

بازیگر نقش اصلی این سریال در فصل دوم را بانیپال شومون بازی می‌کند و دیگر بازیگرانی که تاکنون حضور آنها قطعی شد: حسام محمودی، پوریا پورسرخ، مهشید جوادی،  محمود پاک نیت،  پورانداخت مهیمن، حسین پاکدل،امیر حسین صدیق، ایوب آقاخانی،آذین احرامی و.........

آن‌طور که مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما، پیش‌بینی کرده، "نوار زرد 2" آذرماه به پخش برسد.

سریال "نوار زرد" در سال 1396 به مناسبت هفته ناجا روی آنتن شبکه دو سیما رفت و امیر آقایی در آن نقش سرگرد کاوه کیهان را برعهده داشت که نحوه طراحی لباس و چهره او و حتی نقشی که ایفا کرد با فضای متفاوتی نسبت به کاراکترهای مشابه طراحی شده بود. بازیگران مختلفی در اپیزودهای مختلف که هر یک بازگشایی یک پرونده بود به ایفای نقش پرداختند.

بهاره کیان افشار در نقش رعنا همسر سرگرد کاوه کیهان، سیروس گرجستانی نقش پدر سرگرد کیهان، قاسم زارع در نقش سرهنگ، کمند امیرسلیمانی در نقش فرشته (خواهر کاوه)، محسن بهرامی در نقش دستیار کاوه، امید روحانی در نقش دکتر پزشکی قانونی، نادر مشایخی در نقش استاد موسیقی، شهین تسلیمی در نقش خانم گلچین، سیروس میمنت در نقش بهرام، مریم شیرازی در نقش نغمه، سمیرا حسینی در نقش خانم توکلی (پلیس و منشی اداره آگاهی) ایفای نقش کردند. اما حالا در فصل دوم قرار نیست هیچ‌کدام از بازیگران فصل اول حضور داشته باشند. 

فصل دوم این مجموعه تلویزیونی مانند فصل اول به غیر از داستان دنباله‌دار در هر قسمت نیز قصه‌ای پلیسی و جنایی را راویت می‌کند. تیم بازیگران این پروژه به صورت کامل تغییر کرده و قرار نیست هیچ‌کدام از بازیگران فصل اول در فصل دوم حضور داشته باشند.

انتهای پیام/