شهرخبر

دروغ بزرگ رسانه عربستانی علیه پرسپولیس + جزئیات

دروغ روزنامه الریاضیه عربستان : الهلال در تاریخ رویارویی با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد بهتری نسبت به حریف خود داشته است

پرسپولیس

روزنامه الریاضیه عربستان در دروغی آشکار نوشت که الهلال در تاریخ رویارویی با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد بهتری نسبت به حریف خود داشته است .

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

روزنامه الریاضیه در آستانه دیدار الهلال و‌ پرسپولیس مدعی شد :

 الهلال در تاریخ رویارویی با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد بهتری نسبت به حریف داشته و در حالی برای هفتمین تقابل با این تیم آماده می‌شود که پیش از این در ۶ بازی گذشته به دو پیروزی دست یافته، یک بار شکست خورده و سه تساوی به دست آورده است.

پیروزی چهار بر صفر الهلال در سال ۲۰۱۷ سنگین‌ترین نتیجه دیدارهای دو تیم در لیگ قهرمانان بوده است. در این شش مسابقه یک بار در سال ۲۰۱۵ سلمان الفرج با دریافت کارت قرمز مقابل سرخ پوشان ایران از زمین اخراج شد. در بازی برگشت همان سال مهدی طارمی از پرسپولیس کارت قرمز دریافت کرد. همچنین در سال ۲۰۱۷ عبدالله عطیف با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد.

این کری خوانی رسانه عربستان در شرایطی انجام شده است که در مجموع از ۱۴ دیدار انجام شده ۲ تیم ، ۴ برد سهم هر کدام از ۲ تیم بوده و ۶ بازی هم با تساوی خاتمه یافته است. حالا باید دید در نهایت کدام یک از این  تیم ها زودتر به پنجمین برد خود می‌رسد.