شهرخبر

وحید قلیچ در گفت‌وگو با خبرورزشی:

نیم ساعت قبل بازی هم به ریاض برسیم برنده‌ایم/ انتقام فرهاد مجیدی را می‌گیریم/ AFC مثل مدیر فنی کشک است؛ تاج هیچ‌کاره است!

پیشکسوت پرسپولیس گفت: کارشکنی‌های عربستانی‌ها در موضوع سفر پرسپولیس به ریاض نشان می‌دهد آنها تا چه اندازه از تیم ما می‌ترسند که می‌خواهند بازی بیرون زمین را به این شکل به نفع خودشان تمام کنند تا شاید در زمین مسابقه شانسی برای پیروزی به دست بیاورند.

نیم ساعت قبل بازی هم به ریاض برسیم برنده‌ایم/ انتقام فرهاد مجیدی را می‌گیریم/ AFC مثل مدیر فنی کشک است؛ تاج هیچ‌کاره است!
خبرورزشی -

معطلی ۶ ساعته کاروان پرسپولیس در فرودگاه برای پرواز به سمت ریاض در نهایت با کارشکنی مسئولان عربستانی در عدم صدور مجوز پرواز به هواپیمای تیم پرسپولیس موجب شد شاگردان یحیی گل محمدی به خانه برگردند تا در اولین فرصت به سمت ریاض پرواز کنند.

وحید قلیچ در گفت‌وگو با خبر ورزشی درباره کارشکنی عربستانی‌ها و لغو پرواز تیم پرسپولیس حرف زد. متن این پرسش و پاسخ در ادامه می‌آید:

شنیدید که پرواز تیم پرسپولیس لغو شد؟

این رفتارها از آن زمانی که ما به عنوان بازیکن می‌خواستیم به عربستان برویم از سوی عربستانی انجام می شد. آنها همیشه از این کارشکنی‌ها می کنند. منتها پرسپولیس آنقدر قوی بود که هیچ یک از این کارشکنی ها و محدودیت ها باعث نمی‌شد که به آنها ببازیم و مطمئنم اگر بچه های تیم پرسپولیس شب قبل از بازی هم به عربستان برسند مردانه می جنگند و برنده می‌شوند. پرسپولیس برای بازی های سخت ساخته شده است. حتی اگر بازی در زمین خاکی هم باشد ما می‌رویم و آنها را شکست میدهیم.

فکر می کنید آنها بتوانند اجازه پرواز به پرسپولیس ندهند؟

قطعاً نمی‌توانند. اگر این کار را می‌کنند فقط می‌خواهند اعصاب بچه‌های ما را به هم بریزند ولی نمی دانند که پرسپولیس را جری‌تر کرده اند تا بدتر شکستشان بدهد.

به نظر شما نقش AFC در این میان چیست که میزبانی را به عربستانی‌ها داد در حالیکه پرسپولیس هم مستحق میزبانی بود؟

AFC دقیقا مثل مدیر فنی کشک است. مطمئن باشید به راحتی میزبان را به آنها داده تا بتوانند از این طریق روی پرسپولیس فشار بیاورند.

به نظر شما این موضوع روی روحیه بازیکنان تاثیر می‌گذارد؟

قطعاً بچه‌های ما را ناراحت کرده ولی همانطور که افشین پیروانی از قبل گفته بود آمادگی این کارشکنی را داشته اند. تیم الهلال به درد مسخره کردن می‌خورد. اگر راست می گویید بیایید مردانه بازی کنید ولی شما برنده این بازی نیستید.

پیش بینی‌تان از نتیجه چیست؟

انشاالله می‌رویم و آنها را می‌زنیم. شک نداشته باشید AFC با این کارشکنی‌ها می‌خواهد به ایران فشار بیاورند. متاسفانه ایران مظلوم واقع شده و کسی نیست که ما را حمایت کند.

اما مهدی تاج نایب رئیس AFC است؟

مهدی تاج هم در AFC کشک است. او آن زمان که رئیس فدراسیون بود چه گلی به سر فوتبالمان زد جز یک بدهی ۳۰۰ میلیاردی زمان ویلموتس. حال می‌خواهد چه کار کند؟ اگر او برش داشت میزبانی این مرحله را به الهلال نمی‌دانند.

چه حرفی با بازیکنان پرسپولیس دارید؟

شما برنده این بازی هستید. حتی اگر نیم ساعت قبل از شروع بازی هم به ریاض برسید می روید و آن ها را شکست می دهید. الهلال ترسیده که این جنگ‌های روانی را به راه می اندازد. آنها مرد مبارزه نیستند که این بازی‌ها را درمی آورند. پرسپولیس می‌رود و الهلال را شکست می‌دهد و انتقام همه تیم‌های ایرانی که به این تیم باخته اند را هم می گیرد. پرسپولیس انتقام فرهاد مجیدی و استقلالش را هم می‌گیرد.