شهرخبر

سیامک نعمتی خیال هواداران پرسپولیس را راحت کرد ؛ خط و نشان برای الهلالی ها

سیامک نعمتی: الهلال پول دارد ولی ما بهتر و برندتر هستیم

سیامک نعمتی مدافع پرسپولیس درباره دیدار با الهلال عربستان صحبت کرد

سیامک نعمتی در آستانه اعزام این تیم به عربستان برای جدال با الهلال عربستان، از انگیزه‌های برتر تیمش برای این جدال و عبور از حریف صحبت کرد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

سیامک نعمتی درباره وضعیت تیمش پیش از سفر به عربستان برای جدال با الهلال گفت:

خوشبختانه همه آماده هستند و شرایط هم خوب است. فکر کنم این سری بتوانیم بار دیگر در فینال حاضر شویم.

وی درباره شرایط تیمش برابر حریف و مقابل تماشاگران آنها گفت:

مطمئنا سخت خواهد بود. ما از قبل البته برابر هواداران زیاد بازی کردیم و عادت داریم. در تاجیکستان هم حریف هواداران زیادی داشتیم و به نظرم انگیزه ما چند برابر خواهد شد. انشاالله بتوانیم آنجا همه بچه ها بدرخشند و بتوانیم در فینال حاضر شویم و اینبار قهرمانی را به دست بیاوریم.

سیامک نعمتی درباره اینکه حریف از بازیکنان ستاره و گرانقیمتی سود می برد و این موضوع آنها را نگران نخواهد کرد، اینطور گفت:

ما هم پرسپولیس هستیم و برند بزرگی هستیم. مطمئن باشید که آنها بیشتر از ما می ترسند. ما نگاه به قرارداد آنها نمی کنیم. آنها پول دارند و خرج می کنند اما ما پرسپولیس هستیم و انشاالله می توانیم شکست شان دهیم.تبلیغات

سیامک نعمتی بازیکن پرسپولیس درباره بازگشت مصدومان حریف نیز گفت:

ما اصلا از قبل به این موضوع توجه نمی کردیم. مسلما یکی دو روز قبل از بازی ترکیب مشخص خواهد شد و اینکه چه نفراتی را در اختیار خواهند داشت. ما توجهی به این موضوع نکردیم و اگر هم باشند برای ما فرقی نخواهد داشت و ما بازی خودمان را خواهیم کرد. هر بازیکنی برابر ما باشد فرقی نخواهد کرد و سعی می کنیم بهترین بازی خودمان را داشته باشیم و به نتیجه برسیم.

نعمتی درباره تقابل احتمالی‌اش در این بازی برابر الشهرانی گفت:

ما چند بازی آنها را دیدیم و انشالله بهترین روز پرسپولیس و همه بچه ها باشد و دل هواداران را شاد کنیم و این قهرمانی برای تیم ما خیلی نیاز است.