شهرخبر

خواندن نامه‌ی شخصی پسر کار دست پدر داد!

مرد اسپانیایی به دلیل نقض حریم خصوصی پسرش با خواندن نامه شخصی او به دوسال زندان و غرامت مالی محکوم شد.

خواندن نامه‌ی شخصی پسر کار دست پدر داد!

به گزارش منیبان؛ یک مرد اسپانیایی خطر گذراندن دو سال آینده اش در زندان را برای باز کردن نامه ای خطاب به پسر 10 ساله خود و استفاده از آن به عنوان مدرک در دادگاهی علیه مادر این پسر می پذیرد . در جلسه دادرسی که روز چهارشنبه در شهر اسپانیایی سویل برگزار شد ، یک پدر متهم به نقض حریم خصوصی فرزندش با باز کردن نامه ای خطاب به او شد که اجازه انجام آن را نداشت .

این نامه توسط عمه مادر این پسر فرستاده شده بود ، و در آن به او گفته شد که چگونه در یک پرونده سو استفاده خانوادگی در سال 2012 علیه پدرش شهادت دهد ، که در واقع توسط همسرش، مادر این پسر مطرح شده بود .

بنا بر گزارش ها، خاله کودک نیز به پدرش در این نامه توهین کرد، که پس از آن متهم در دادگاه از آن استفاده کرد تا ثابت کند که خانواده همسرش پسرش را وادار به شهادت علیه وی کرده اند . او با ارائه این صحبت ها در این پرونده تبرئه شد ، اما اکنون با محکومیت زندان دو ساله و غرامت مالی برای نقض حقوق خصوصی مواجه است .

این مادر پسر بود که علیه همسر سابقش اقدام قانونی کرد و او را متهم به خواندن و افشای عمومی اطلاعات خصوصی کرد. این زن از طریق وکلای خود خواستار دو سال زندان و غرامت به مبلغ 3000 یورو ( 3، 340 دلار ) شد . "لا ونگاردیا" گزارش می دهد که وکلای زن همچنین خواستار پرداخت 6 یورو برای هر روز به مدت 12 ماه ، مجموعا ً 2160 یورو شده اند ، اما دلیل آن همچنان مشخص نیست . در دفاع از او، وکلای مدافع ادعا کردند که او این نامه را به طور تصادفی باز کرده است ، چرا که او همان اول این نامه را با پسرش nae مطرح کرده است و در میان گذاشته بود .

علاوه بر این ، حتی اگر اینطور هم نبود ، دفاع استدلال می کند که با باز کردن نامه، مرد به سادگی از اختیارات پدری استفاده می کند ، که کاملا ً حق دارد این کار را بکند و هیچ چیز غیر قابل قبولی نیست، چون او خواسته که فرزندش را کنترل کند دفتر دادستانی به نوبه خود درخواست کرد که متهم در این پرونده تبرئه شود و البته ادعا می کند که او از اختیارات پدری اش فراتر رفته است . با این حال ، قاضی حاکم بر این پرونده هنوز حکم نهایی را صادر نکرده است و پرونده همچنان در حال بررسی است .

وبگردی