شهرخبر

تقاضای لئوناردو برای مجازات باشگاه رئال مادرید


تقاضای لئوناردو برای مجازات باشگاه رئال مادرید

مدیر ورزشی برزیلی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، معتقد است که نهادهای انضباطی فوتبال اروپا باید باشگاه رئال مادرید را به خاطر ابراز تمایل به خرید کیلیان امباپه مجازات کنند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکا، لئوناردو مدیر ورزشی و سخنگوی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن تأکید دارد که باشگاه رئال مادرید به خاطر بی‌احترامی به PSG و بازیکن این تیم کیلیان امباپه سزاوار مجازات است.

لئوناردو در گفت‌و‌گو با نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا ضمن اشاره به اظهارات اخیر چند تن از اعضای باشگاه رئال مادرید از جمله رئیس باشگاه فلورنتینو پرس، سرمربی تیم کارلو آنچلوتی و کاپیتان تیم کریم بنزما درباره امباپه، اظهار داشت: رئالی‌ها منکر این قضیه هستند، اما من فکر می‌کنم که رئال مادرید از مدتی پیش دارد برای خرید امباپه (به‌عنوان بازیکن آزاد) تلاش می‌کند. آنها دو سال است که به صورت علنی دارند درباره امباپه حرف می‌زنند و به همین خاطر باید مجازات شوند.

مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن افزود: از نظر من این مصداق بی‌احترامی به امباپه است. او یک بازیکن عادی نیست بلکه جزو بهترین‌‌های دنیاست. سرمربی تیم، رئیس و بازیکنان رئال مادرید درباره کیلیان صحبت می‌کنند. من معتقدم که همه این‌ها بخشی از نقشه آنها برای خرید امباپه است. این رفتار محترمانه نیست.

امباپه در ادامه راجع به برنامه پاری‌سن‌ژرمن برای امباپه که بیش از یک بار پیشنهاد این باشگاه را برای تمدید قرارداد رد کرده است، اظهار داشت: برنامه ما تمدید قرارداد اوست. چیزی درباره برنامه‌های‌مان تغییر نکرده است. کیلیان یک جواهر است، یکی که به طرزی باورنکردنی برای PSG مفید است. ما الان کیلیان، لئو مسی و نیمار را داریم. ما هرگز برای یک آینده PSG بدون امباپه برنامه‌ریزی نکرده‌ایم.

 

لئوناردو در پاسخ به این سؤال که آیا باشگاه پاری‌سن‌ژرمن قبل از نهایی کردن قراردادش با جان لوئیجی دوناروما سنگربان سابق میلان با او صحبتی داشته است، عنوان کرد: ما هرگز قبل از ماه ژوئن با او تماسی نداشتیم. ما تنها زمانی با او وارد مذاکره شدیم که بازیکن آزاد شد، بعد از آنکه پائولو مالدینی مدیر ورزشی باشگاه میلان اعلام کرد او بازیکن آزاد است.

بخش بعدی صحبت‌های مدیر ورزشی باشگاه میلان درباره خرید اشرف حکیمی و لیونل مسی و سایر بازیکنان جدید پاری‌سن‌ژرمن در تابستان و پاسخ به ادعای خاویر تباس رئیس سازمان لیگ اسپانیا بود. تباس، پاریسی‌ها را به خراب کردن بازار و بر هم زدن تعادل نقل‌وانتقالات متهم کرده بود.

لئوناردو در این خصوص هم گفت: مسی مطمئن بود که می‌خواهد در بارسلونا بماند. ما هم زمانی با او وارد مذاکره شدیم که بارسلونا اعلام کرد او از این تیم خواهد رفت و همه را غافلگیر کرد. مسی در کنار امباپه و نیمار فوق‌العاده است. خیلی‌ها درباره ارقام هزینه شده صحبت می‌شود، اما من باید بگویم که PSG بیش از سایر باشگاه‌ها پول صرف خرید بازیکن نمی‌کند. اظهارات تباس؟ ما فقط به یوفا و مسئولان لوشامپیونه جواب می‌دهیم نه لالیگا.

انتهای پیام/