شهرخبر

انهدام باند قاچاق اتباع در کهریزک تهران/ ۶ متهم دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ری: 3 نفر از قاچاقچیان انسان به هویت‌های معلوم و تعداد 3 نفر دیگر از اتباع (نگهبانان سوله) به هویت‌های مشخص دستگیر و یک دستگاه خودرو سواری پراید توقیف و جهت سیر مراحل ارجاع گردیدند.

انهدام باند قاچاق اتباع در کهریزک تهران/ ۶ متهم دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ری از انهدام باند قاچاق اتباع و دستگیری ۶ نفر از قاچاقچیان انسان و نگهبانان سوله نگهداری اتباع در کهریزک خبر داد.

دوستعلی جلیلیان در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به انهدام باند قاچاق اتباع در کهریزک اظهار داشت: در پی خبر واصله مبنی بر قاچاق اتباع افغانستانی غیرمجاز در محدوده کهریزک و با توجه به اهمیت موضوع شناسایی ابعاد و زوایای فعالیت‌های مجرمانه قاچاقچیان اتباع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در یک عملیات مشترک عوامل پاوا ری به آدرس جاده قدیم قم محدوده کهریزک عزیمت و پس از انجام هماهنگی قضایی اقدام به دستگیری تعداد 142 نفر اتباع نموده که در نهایت جهت طرد از کشور تحویل اردوگاه عسگرآباد ورامین شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه گفت: 3 نفر از قاچاقچیان انسان به هویت‌های معلوم و تعداد 3 نفر دیگر از اتباع (نگهبانان سوله) به هویت‌های مشخص دستگیر و یک دستگاه خودرو سواری پراید توقیف و جهت سیر مراحل ارجاع گردیدند.

جلیلیان در پایان خاطرنشان کرد: هیچ شخصی حق اجاره اماکن شخصی خود اعم از شهرک‌های صنعتی، مزارع، انبارها و ... به اتباع خارجی غیرمجاز را ندارد و همچنین اصناف مجاز به استخدام اتباع خارجی غیرمجاز برای کار در واحدهای صنفی خود را ندارند.

 

منبع: عصر ایران