شهرخبر

عکس| کیک تولد متفاوت فردوسی‌پور در جشن تولد ۴۷ سالگی/ عادل تنها قدم نزد!

مجری و تهیه‌کننده برنامه ۹۰ و تهیه‌کننده برنامه فوتبال ۱۲۰ در جشن تولد ویژه‌ای خود که از سوی همبازیانش در تیم رسانه ورزش تدارک دیده شده بود، شرکت کرد.

عادل فردوسی پور
خبرورزشی -

پیام صبحگاهی رئیس صدا و سیما در گفتگو با دو هوادار خوزستانی، شاید متفاوت‌ترین آغاز ممکن را برای سال جدید زندگی عادل فردوسی‌پور را ساخت؛ ویدئویی که از بامداد شنبه در شبکه‌های اجتماعی به سرعت دست به دست شد و محتوای آن، بدون منع بودن حضور عادل در رسانه ملی بود.

با گذشت چند ساعت از این خبر ویژه توسط رئیس صدا و سیما، همبازیان عادل فردوسی‌پور در تیم فوتبال رسانه ورزش که در زمره همکاران او هم به شمار می‌آیند، جشن تولد مجللی را برای کاپیتان تیم خود به پا کردند و قصدشان سوپرایز فردوسی‌پور بود.

او با تاخیر نسبت به همبازیانش وارد رستوران شد و البته تلاش کرد تا نشان بدهد که سوپرایز نشده و با خنده و لبخند از همبازیان و همکاران خود به پاس مراسم قدردانی کرد؛ در این مراسم همچنین کلیپی پخش شد که در آن بازیکنان تیم رسانه ورزش، جملاتی را درباره عادل فردوسی‌پور به زبان آورده بودند.

در بخش پایانی مراسم، عادل فردوسی‌پور شمع‌های عدد ۹۰ تزئین‌ شده روی کیک تولد خود که لوگوی تیم مورد علاقه‌اش یعنی لیورپول را فوت کرد تا این‌چنین جشن ۴۷ سالگی این مجری و گزارشگر محبوب رسانه ملی برگزار شود؛ فردوسی‌پور در صحبتی کوتاه در میان همبازیان با قدردانی از آن‌ها گفت: به سختی توانستم جلوی اشک ریختن خودم را بگیرم، خیلی خیلی برای من مایه افتخار است که چنین جمع دوست‌داشتنی را داریم، انشالله که از کنار هم بودن بیشتر لذت ببریم.

عکس| کیک تولد متفاوت فردوسی‌پور در جشن تولد ۴۷ سالگی/ عادل تنها قدم نزد!