عباس مهدوی، سرمربی تیم ملی بدنسازی، در خصوص شرایط تیم ملی بدنسازی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: روز یکشنبه بچه‌هایی که می‌خواهند به مسابقات جهانی بروند و روز سه شنبه بازیکنانی که می‌خواهند به مسابقات آسیایی بروند دوباره مورد ارزیابی قرار می گیرند.

او در مورد سطح نفرات و نحوه انتخاب‌شان ادامه داد: بدن‌ها فوق‌العاده است. به نظر من هم در آسیا و هم در جهان بچه ها توانایی قهرمانی دارند. 

سرمربی تیم ملی بدنسازی در خصوص شرایط مسابقات اینگونه توضیح داد: مسابقات امسال در اسپانیا برگزار می‌شود. سطح مسابقات خیلی بالا است چون اولین سالی است که بعد از کرونا بچه ها قرار است بعد  از دادن تست شرکت کنند و تعداد شرکت کننده ها بالای 20 کشور است و بچه های ما در تمام اوزان همانند بادی کلسیک، فیزیک و ... شرکت کرده اند و 3 آبان مسابقه برگزار می شود.

مهدوی که از او به عنوان اسطوره پرورش اندام یاد می‌شود در خصوص انگیزه‌ای که ورزشکاران از او می‌گیرند، توضیح داد: لطف دارید. سعی می کنم با اخلاق و رفتارم کاری کنم که بچه ها دوستم داشته باشند. اینکه همه اقشار جامعه آدم را دوست داشته باشند کار سختی است اما من کاری کردم که در دنیای بدنسازی محبوب باشم و برای این موضوع تمام تلاشم را کرده ام.

او در خصوص وضعیت کلی حال حاضر فدراسیون بدنسازی عنوان کرد: همه چیز عالی است و به نظر من فدراسیون با حداکثر توان دارد کارش را انجام می‌دهد. انتخابی تیم ملی و کشوری نیز که دو هفته پیش برگزار شد فوق العاده بود. بدون تماشاچی برگزار شد ولی همه چیز خوب بود و در یک اقدام بی سابقه هزار نفر شرکت کننده داشتیم. با وجود کرونا هزار نفر شرکت کرده و همگی تست داده بودند و مسابقات به بهترین شکل برگزار شد اما نفرات اول و دوم را انتخاب کردیم. کمیته ملی به تیم ملی نفرات اول و دوم را معرفی کرد و ما هم نفر اول را برای مسابقات جهانی و نفر دوم را برای مسابقات آسیایی برگزیدیم. 10 روز پیش یک اردو برگزار شده و در یکی دو روز آینده نیز در آکادمی ملی یک اردو دیگر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/ 3