شهرخبر

کومان: اخراج می‌شوم؟ لاپورتا چیزی نگفته است اما خودم چشم و گوش دارم/ یک کیسه پول داشتم، مسی اینجا مانده بود!


کومان: اخراج می‌شوم؟ لاپورتا چیزی نگفته است اما خودم چشم و گوش دارم/ یک کیسه پول داشتم، مسی اینجا مانده بود!

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا اعتراف کرد که خودش را در آستانه اخراج می‌بیند و اینکه با ماندن لیونل مسی حال و روز فعلی بارسا اینقدر بد نبود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، هرچه می‌گذرد فشار روانی و استرس رونالد کومان بیشتر می‌شود. تیم او سه‌شنبه شب در دومین هفته متوالی لیگ قهرمانان اروپا متحمل شکست 3 بر صفر شد و این بار نه برابر بایرن مونیخ بلکه مقابل بنفیکا. این نتیجه سبب شده است که شایعه اخراج مرد هلندی در صورت نتیجه نگرفتن در بازی بعدی کاتالان‌ها مقابل اتلتیکومادرید در هفته هشتم لالیگا شنیده شود که البته خودش هم آن را خیلی دور از واقعیت نمی‌بیند.

کومان که به دلیل محرومیت دو جلسه‌ای نمی‌تواند فردا شب شاگردانش را در ورزشگاه واندامتروپولیتانو هدایت کند، در نشست خبری پیش از این بازی راجع به اینکه آیا به او چیزی درباره اخراجش گفته شده است یا نه، اظهار داشت: هیچکس به من چیزی نگفته است، ضمن اینکه حقیقت دارد که رئیس (خوان لاپورتا) صبح امروز اینجا بود. من او را ندیدم، چون داشتم برای بازی آماده می‌شدم. او هیچ چیزی به من نگفته است، اما خودم گوش و چشم دارم و خیلی چیزها به بیرون درز پیدا می‌کند.

کومان در پاسخ به این سؤال که بارسلونا چه کمبودی دارد که به این روز افتاده است، اظهار داشت: در حال حاضر مشکل تیم ما نداشتن تعادل است. بازیکنان هجومی‌مان تازه دارند به مرز آمادگی می‌رسند. در این مدت اخیر مهاجمان‌‌مان فرصت‌طلب نبوده‌اند. اتلتیکومادرید اما تیمی است که می‌تواند با زدن یک شوت به سمت دروازه گل بزند در حالی که ما ممکن است چهار شوت بزنیم و یکی از آنها هم گل نشود. این تفاوت مهمی است.

 

ادامه نشست خبری کومان با تنش همراه شد زمانی که یک خبرنگار از او پرسید چه نمره‌ای به خودش می‌دهد. او اظهار داشت: من حالم از اینکه از خودم دفاع کند به هم می‌خورد. هر کسی می‌تواند وضعیت باشگاه و تیم را تحلیل کند. ما تغییراتی را که در باشگاه رخ داده است، پذیرفته‌ایم. مطمئنم که خیلی از مردم این تغییرات را مثبت می‌دانند و خیلی‌های دیگر هم این را بی‌احترامی می‌دانند. خیلی‌ها فکر خواهند کرد که درست شدن تیم زمان می‌برد. یک روز درباره چیزهایی که ذهنم را مشغول کرده است، صحبت خواهم کرد.

سؤال بعدی که از کومان پرسیده شد این حس را القا می‌کرد که این آخرین نشست خبری او به‌عنوان سرمربی کاتالان‌هاست. او در پاسخ به این پرسش که بهترین لحظه در دوره مربیگری‌اش در بارسلونا کدام بوده است، گفت: آیا باید جواب بدهم؟ به نظر می‌رسد که من در آستانه اخراج هستم. بهترین لحظه: بستن قراردادم. بدترین: جدایی لیونل مسی.

کومان در پایان با یک سؤال ناخوشایند دیگر مواجه شد و با اکراه به آن جواب داد. او درباره اینکه اگر یک مربی دیگر جای او بود با این بارسلونا چه نتیجه‌ای می‌گرفت، گفت: نمی‌دانم. آیا مجبورم به جای مربیان دیگر هم به شما جواب پس بدهم؟ فقط می‌دانم اگر یک کیسه پول داشتم، مسی هنوز اینجا بود و به جز او بازیکنان دیگری را هم می‌آوردم تا بتوانیم بر هر حریف سلطه پیدا کنیم.

انتهای پیام/