دستور رئیسی برای اجرای آزمایشی مدیریت هوشمند شیوه‌نامه‌های بهداشتی

 حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان روز پنج‌شنبه در جلسه روسای کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به اهمیت رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در کنترل و مهار کرونا ، گفت: مردم عزیز باید موارد بهداشتی را در همه ایام، بویژه در مراسم مربوط به دهه آخر ماه صفر به طور جدی مورد توجه قرار دهند.

رئیس‌جمهور با تأکید بر تسریع در واکسیناسیون عمومی بویژه برای دانشجویان و دانش‌آموزان، افزود: ایمن‌سازی عمومی برای رفع محدودیت‌های کرونایی ضروری است و در این راستا تزریق دوز سوم واکسن برای کادر بهداشت و درمان بلحاظ اینکه در معرض خطر قرار دارند، انجام شود.

دستور رئیسی برای اجرای آزمایشی مدیریت هوشمند شیوه‌نامه‌های بهداشتی

گفتنی است؛ در جلسه کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا موضوع بازگشایی دانشگاه‌های سراسر کشور در ماه آینده و بازگشایی تدریجی مدارس پس از اطمینان از تأمین سلامت دانش‌آموزان، معلمین و والدین آنان براساس رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در آبان‌ماه مورد بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت و مقرر شد در جلسه روز شنبه ستاد ملی کرونا مطرح شود.

در این جلسه همچنین درباره رفع محدودیت‌های کرونایی بسیاری از مشاغل با مدیریت هوشمند از هفته‌های آینده، بررسی و تبادل نظر شد.