معصومه ابراهیم پور در گفت و گو با خبرگزاری برنا در خصوص برگزاری مراسم سالگرد هادی نوروزی اظهار داشت: سال قبل  به خاطر کرونا این مراسم با رعایت کامل پروتکل بهداشتی برگزار شد و خوشبختانه مراسم به بهترین شکل ممکن برگزار شد. براین اساس امسال هم با همکاری دوستان  قرار است مراسم ششمین سالگرد هادی را بر سر مزارش برگزار کنیم و همه در تلاش هستیم این مراسم هم با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام شود. 

او در ادامه افزود: زمان دقیق سالگرد هادی روز نهم مهرماه است اما برای ایجاد شرایط بهتر برای حضور در مراسم، تصمیم گرفتیم مراسم را روز 5 شنبه برگزار کنیم. این مراسم قرار است  از ساعت 14/24 دقیقه در روستای کپورچال برگزار شود. ضمن این که در این مراسم قرار است یاد چهره هایی مثل مهرداد میناوند، علی انصاریان، مهرداد اولادی، نادردست نشان، سیروس قایقران نیز زنده شود.

همسر هادی نوروزی  در ادامه تاکید کرد: پیشاپیش از همه عزیزانی که در این مراسم حضور پیدا می کنند، تشکر می کنم. ما از پرسپولیسی ها هم برای شرکت در این مراسم دعوت کرده ایم  البته همه ما شرایط کرونایی را درک می کنیم و با توجه به این موضوع و در پیش بودن بازی تدارکاتی برای پرسپولیس و شرایط خاص این تیم انتظاری از کسی نداریم و می دانیم شرایط به گونه ای است که امکان حضور در این مراسم برای شان سخت است. موفقیت پرسپولیس یکی از آرزوهای هادی بود.  امیدوارم پرسپولیس در بازی های خود در لیگ قهرمانان آسیا  نتایج خوبی را به دست آورد  و به قهرمانی برسد تا روح هادی از این اتفاق خوب شاد شود.

او در پایان با اشاره به سال‌هایی که از فوت هادی نوروزی گذشته، گفت: در این 6 سال روزهای سختی را پشت سرگذاشتم اما تمام توان و تلاشم را به کار گرفتم تا بتوانیم هانی و هانا را به عنوان یادگاری های هادی به بهترین نحو بزرگ کنم و شرایط خوبی را برای آنها رقم بزنم، اتفاقی که باعث شادی و آرامش روح پدرشان می شود.