شهرخبر

فیروزی: حذف قانون تفاصل گل اتفاق مثبتی است/ تصمیم فدراسیون به نفع تمام باشگاه‌هاست


فیروزی: حذف قانون تفاصل گل اتفاق مثبتی است/ تصمیم فدراسیون به نفع تمام باشگاه‌هاست

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اعتقاد دارد، حذف قانون تفاضل گل از فصل آینده اتفاق مثبتی است و می‌تواند از اجحاف در حق خیلی از باشگاه‌ها جلوگیری کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، با اعلام حسن کامرانی‌فر سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، از فصل آینده مسابقات لیگ‌های فوتبال در رده‌های مختلف کشور، قانون تفاضل گل در تعیین جایگاه تیم‌ها حذف و نتیجه دیدار‌های رو در رو در لیگ‌های مختلف تعیین خواهد بود.

علی فیروزی سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در واکنش به این موضوع به خبرنگار تسنیم گفت: این اتفاق مثبتی است و اگر اجرا شود به نفع تمام باشگاه‌هاست. در طول فصل ممکن است شرایطی پیش بیاید و یک تیم در یک بازی تعداد زیادی گل بزند و یا تیم دیگری گل‌های زیادی دریافت کند و تفاضل گلی که در این شرایط برای تیم‌ها به وجود می‌آمد تأثیر زیادی در تعیین جایگاه تیم‌ها داشت که باعث می‌شد خیلی از تیم‌ها متضرر شوند. به عقیده من فدراسیون فوتبال تصمیم درستی گرفته است و نتیجه دیدارهای رو در رو ملاک صحیح‌تری برای تعیین رتبه تیم‌ها در جدول خواهد بود.

وی در پاسخ به این سؤال که «فدراسیون برای اتخاذ این تصمیم با باشگاه صنعت نفت مشورتی شده است؟»»، خاطرنشان کرد: خیر، هیچ مشورتی با باشگاه ما صورت نگرفته است و ما نظری در این خصوص ندادیم، اما همانطور که گفتم تصمیم درستی است که از اجحاف در حق خیلی از باشگاه‌ها جلوگیری خواهد کرد.

 

انتهای پیام/