شهر خبر

حضور خادمان دانشگاه آزاد در سه موکب مسیر نجف به کربلا


حضور خادمان دانشگاه آزاد در سه موکب مسیر نجف به کربلا

رئیس ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی از حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه در قالب خادمان اربعین حسینی در مسیر نجف کربلا خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، مهندس احمد صالحی آرا، رئیس ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به استقرار و خدمات رسانی موکب های دانشگاه در مسیر راهپیمایی اربعین حسینی، گفت: براساس هماهنگی‌های صورت گرفته، تعدادی از کارکنان و اساتید و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که دو دوز واکسن کرونا را دریافت کرده و واجد شرایط سفر به عتبات عالیات بودند، در قالب خادمین اربعین حسینی در موکب‌های دانشگاه آزاد اسلامی، به کربلای معلی اعزام شدند.

وی ادامه داد: امسال دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری و تعامل موکب‌داران عراقی و ایرانی، اقدام به راه‌اندازی دو موکب در طریق نجف به کربلا کرده است. موکب عمود 564 توسط بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی  استان خوزستان و عمود 770نیز به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات دایر شده و خادمین دانشگاه آزاد اسلامی آماده خدمت‌رسانی و پذیرایی از عزاداران و زائران حسینی هستند.

رئیس ستاد اربعین دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی استان قم نیز در شهر کربلا و در موقعیت مجسرالعباس، در حال خدمت‌رسانی به زائران اربعین هستند.

مهندس صالحی آرا در پایان ابراز امیدواری کرد با سرعت گرفتن واکسیناسیون عمومی در کشور، سال آینده پذیرای حضور پرشور اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در حماسه عظیم اربعین حسینی باشیم.

انتهای پیام/