به گزارش برنا، فینال رقابت های اسنوکر جام جهانی با حضور کشورهای هند و پاکستان به میزبانی کشور قطر انجام شد و با انتخاب کمیته داوران حسن اسماعیل زاده داور خوب کشورمان این دیدار را قضاوت کرد. در پایان این مسابقات پنکاج ادوانی از کشور هند با کسب پیروزی در مقابل بابر مسیح از کشور پاکستان به مقام قهرمانی رسید. لازم به توضیح است امیر سرخوش نماینده شایسته کشورمان نیز موفق به کسب مدال برنز و نود و نهمین مدال فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس شد.

در مرحله نیمه نهایی رقابت های اسنوکر جام جهانی، منصور مقدم دیگر داور بین الملی کشورمان مسابقه بین آلمان و پاکستان را قضاوت کرد.فینال رقابت های اسنوکر جام جهانی با قضاوت حسن اسماعیل زاده داور بین المللی کشورمان انجام شد.

فینال رقابت های اسنوکر جام جهانی با قضاوت حسن اسماعیل زاده داور بین المللی کشورمان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس؛ فینال رقابت های اسنوکر جام جهانی با حضور کشورهای هند و پاکستان به میزبانی کشور قطر انجام شد و با انتخاب کمیته داوران حسن اسماعیل زاده داور خوب کشورمان این دیدار را قضاوت کرد. در پایان این مسابقات پنکاج ادوانی از کشور هند با کسب پیروزی در مقابل بابر مسیح از کشور پاکستان به مقام قهرمانی رسید. لازم به توضیح است امیر سرخوش نماینده شایسته کشورمان نیز موفق به کسب مدال برنز و نود و نهمین مدال فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس شد.

در مرحله نیمه نهایی رقابت های اسنوکر جام جهانی، منصور مقدم دیگر داور بین الملی کشورمان مسابقه بین آلمان و پاکستان را قضاوت کرد.