شهرخبر

اولین شکست رم با ژوزه مورینیو رقم خورد

سری A| اولین شکست رم با ژوزه مورینیو رقم خورد/ لاتزیو به کالیاری امتیاز داد

سریال پیروزی‌های متوالی تیم فوتبال رم در شبی که رقیب همشهری‌اش هم امتیاز از دست داد، به پایان رسید.

به گزارش مشرق، در چارچوب بازی‌های هفته چهارم سری A ایتالیا، امشب دو بازی برگزار شد که در مهمترین آنها تیم فوتبال رم در خانه هلاس ورونا با نتیجه ۳ بر ۲ تن به شکست داد و به این ترتیب پس از ۵ برد متوالی در تمامی رقابت‌ها، اولین باخت این تیم با هدایت ژوزه مورینیو رقم خورد.

در این بازی رم در حالی با خت که گل اول را هم به وسیله لورنتزو پلگرینی در دقیقه ۳۶ به ثمر رساند. هلاس ورونا با گل دقیقه ۴۹ آنتونین باراک به بازی برگشت و با گل دقیقه ۵۴ جانلوکا کاپراری هم از میهمان خود پیش افتاد. اگرچه گل به خودی بازیکن هلاس ورونا، ایوان ایلیچ در دقیقه ۵۸ نتیجه را دوباره به تساوی کشاند اما مارکو داویده فارائونی با ثبت سومین گل میزبان ورونایی در دقیقه ۶۳ سبب شد که اولین باخت رمی‌ها بعد از سه پیروزی متوالی در فصل جاری سری A رقم بخورد.

و اما پیش از این بازی نیز دیگر تیم پایتخت ایتالیا یعنی لاتزیو در خانه مقابل کالیاری به میدان رفته بود که این مسابقه با تساوی ۲-۲ خاتمه یافت. چیرو ایموبیله در دقیقه ۴۵ گل نخست مسابقه را زد اما در ادامه ژوائو پدرو و کیتا بالده به ترتیب در دقایق ۴۶ و ۶۲ برای کالیاری گلزنی کردند تا این تیم از میزبان خود پیش بیفتد. دانیلو کاتالدی اما در حالی که تنها ۷ دقیقه به پایان بازی مانده بود گل زد و لاتزیو را از شکست خانگی نجات داد. همچنین در دقیقه چهارم وقت‌های تلف شده این بازی گابریله زاپا از تیم کالیاری اخراج شد.

با نتایجی که در این دو بازی رقم خورد، رم با ۹ امتیاز در رده چهارم ماند و از پس گرفتن صدر جدول از اینتر بازماند. لاتزیوی تحت هدایت مائوریتزیو ساری هم که برای اولین بار  در این فصل مساوی کرد، با ۷ امتیاز در جایگاه هفتم قرار گرفت.

در آخرین دیدار امشب سری A ایتالیا از ساعت ۲۳:۱۵ تیم در حساس‌ترین بازی هفته تیم فوتبال یوونتوس که شروع ضعیفی در این فصل داشته، میزبان رقیب قدیمی خود میلان است.

منبع: تسنیم