شهرخبر

زادمهر:

شخصیت تیمی پرسپولیس برای آسیایی ها ترسناک است

زادمهر: شخصیت تیمی پرسپولیس برای آسیایی ها ترسناک است

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت شخصیت تیمی پرسپولیس است که باعث موفقیت تیم در سال‌های اخیر شده و همه حریفان و تیمهای آسیایی از این شخصیت تیمی پرسپولیس می‌ترسند.

به گزارش مشرق، محمد زادمهر، با اشاره به هم گروهی تیم فوتبال پرسپولیس با الهلال عربستان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: الهلال یک تیم شناخته شده در آسیا است که قدرت این تیم بر خیلی ها ثابت شده است است. آنها تیم خوبی هستند و خوب شد که پرسپولیس در این مرحله باید به مصاف آنها برود.

وی افزود: الهلال خود را برای لیگ قهرمانان تا حد زیادی مسلح و نسبت به مرحله گروهی فرق کرده است. نباید فریب عملکرد این تیم در مرحله گروهی را خورد. آنها هر سال برای قهرمانی برنامه ریزی می‌کنند اما فکر نمی‌کنم زورشان به پرسپولیس برسد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: خوبی پرسپولیس این است که تمام تیم‌های آسیایی از ما ترس دارند. ما پنج سال است که در لیگ قهرمان هستیم و از جهتی دو بار فینالیست آسیا شدیم. این به پرسپولیس شخصیتی داده که همه از آن ترس دارند.

وی گفت: هنوز یک ماه تا آن دیدار زمان باقی مانده و این می‌تواند فرصت خوبی باشد که پرسپولیس به خوبی برای این دیدار آماده شوند و نفرات جدید هم با هماهنگی بیشتری به میدان بروند.

زادمهر با اشاره به جدال تیم با استقلال تاجیکستان در مرحله یک چهارم نهایی اضافه کرد:  آنها تیم خوبی بودند که واقعا شگفتی ساز آسیا شدند اما پرسپولیس هوشمندانه و با تدبیر این تیم را شکست داد. به هر حال پرسپولیس تغییرات زیادی در پست‌های کلیدی داشت و زمان لازم بود تا بازیکنان برای این دیدار اماده شوند.

تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باید روز ۲۴ مهرماه در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض به مصاف الهلال عربستان برود. برنده این مسابقه در دیدار نیمه‌نهایی رو در روی پیروز بازی تیم‌های النصر عربستان و الوحده امارات قرار خواهد گرفت.

منبع: ایرنا