شهرخبر

بازداشت عامل اصلی شرارت در خیابان منوچهری

شرارت

رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری شروری خبر داد که پس از شرارت و ضرب و جرح یکی از شهروندان در حوالی خیابان منوچهری متواری شده بود.

به گزارش مشرق، صادق قره باقری رئیس پایگاه دوم پلیس امنیت عمومی پایتخت اظهار داشت: در اوایل ماه جاری خبری در خصوص درگیری یکی از افراد شرور سابقه دار با یکی از شهروندان که منجرب به ورود جراحت از ناحیه گردن وی شده بود، دریافت کردیم.

وی افزود: با توجه به فوریت خبر بلافاصله ماموران به آدرس اعلامی در حوالی شهرک گلستان اعزام که مشخص شد این فرد شرور طی یک اختلاف حساب شخصی با عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت به یکی از شهروندان حمله ور شده و با سلاح سرد از ناحیه سر و گردن به وی آسیب رسانده و بلا فاصله از محل متواری و فرد مجروح نیز به بیمارستان انتقال یافته است.
رئیس پایگاه دوم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران با بیان اینکه متهم از افراد سابقه دار بود و دارای چندین فقره شرارت و درگیری می‌باشد، گفت: متهم پس از شرارت زندگی مخفیانه خود را آغاز کرده بود، مخفیگاهش در پاساژی در حوالی خیابان منوچهری شناسایی و با تیز هوشی ماموران این پایگاه عصر روز گذشته وی در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس امنیت عمومی پایتخت منتقل شد.

قره باقری با بیان اینکه از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح سرد کشف شد، خاطر نشان کرد: متهم ضمن اعتراف به بزه انتسابی برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.
منبع: میزان