شهرخبر

ماجرای مرموز کشف جسد سوخته در یک ساختمان قدیمی تهران!+ عکس

سخنگوی سازمان آتش نشانی جزئیات حادثه آتش سوزی در یک ساختمان قدیمی را تشریح کرد.

ماجرای مرموز کشف جسد سوخته در یک ساختمان قدیمی تهران!+ عکس

به گزارش منیبان؛ جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفت: ساعت ۲۰:۰۶ شب گذشته یک مورد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان قدیمی در خیابان سجاد شمالی، خیابان عابدی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

او ادامه داد: آتش نشانان در مدت زمان ۴ دقیقه به محل رسیدند. محل آتش سوزی یک ساختمان ۲ و نیم طبقه قدیمی بود که اتاق‌های آن به مردان اجاره داده شده بود.

ملکی گفت:زمان رسیدن آتش نشانان طبقه همکف که حدود ۵۰ تا ۶۰ متر بود دچار آتش سوزی شده بود و کاملا شعله ور بود. آتش در آستانه سرایت به طبقات بود. در طبقات بالایی به دو مرد حدود ۵۰ ساله که یکی از آن‌ها در بالا ساختمان محبوس شده بود، دسترسی پیدا کردند و یک نفر هم در طبقه دوم بود که هر دو آن‌ها به سلامت خارج شدند.

او افزود:گروه‌های دیگر همزمان با خاموش کردن آتش با یک نفر که کاملا سوخته بود و هویتش قابل تشخیص نبود، مواجه شدند که جان خود را در لحظات اولیه از دست داده بود. در حال حاضر آتش خاموش شده است و ایمن سازی و لکه گیری هم انجام شده و لحطاتی دیگر محل تحویل کارشناسان برای بررسی علت حادثه خواهد شد.

 

وبگردی