شهرخبر

انهدام باند سارقان اماکن دولتی

کارگر آنلاین/ سرپرست فرماندهی انتظامی"سیرجان"از انهدام باند سارقان اماکن دولتی و کشف ۲۳ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ منصور رمضان نژاد اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از ادارات و اماکن دولتی در شهر سیرجان، ماموران پلیس آگاهی وارد عمل شدند و با بررسی صحنه های وقوع سرقت به سرنخ های خوبی دست پیدا کردند.

وی افزود: در ادامه ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پی جوئی های پلیسی 3 متهم دخیل در این سرقت ها که سابقه دار هم بودند را دستگیر کردند که پس از تکمیل تحقیقات مشخص شد به صورت باندی اقدام به سرقت از ادارات و اماکن دولتی می کرده اند.

سرهنگ رمضان نژاد با اشاره به اعتراف این 3 نفر به انجام 23 فقره سرقت خاطرنشان کرد: در بازرسی از منزل سارقان یک دستگاه خودروی سرقتی متعلق به اداره اوقاف، تعدادی دوربین مداربسته متعلق به مدارس، تعدادی کولر آبی متعلق به چند واحد درمانی و تعدادی شیرآلات به ارزش تقریبی 4 میلیارد ریال کشف و سارقان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

سرپرست انتظامی شهرستان سیرجان در پایان یادآور شد: تیم های گشت انتظامی در راستای پیشگیری از وقوع جرائمی همچون سرقت به صورت شبانه روزی فعال هستند اما چه بهتر که عموم شهروندان و همچنین ادارات و نهادهای دولتی نیز به نکات و تدابیر پیشگیری از سرقت توجه بیشتری داشته باشند.

منبع: برنا