شهرخبر

موراتی: مورینیو بر سری A سلطه خواهد داشت/ مانچینی مربی بااستعدادی است


موراتی: مورینیو بر سری A سلطه خواهد داشت/ مانچینی مربی بااستعدادی است

رئیس پیشین باشگاه اینتر معتقد است که آقای خاص در فصل جاری با تیم رم بر سری A ایتالیا سلطه خواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمو موراتی در گفت‌‌وگو با روزنامه ایتالیایی «ایل‌مساجرو» چاپ رم درباره بازگشت ژوزه مورینیو به سری A که سابقه فتح سه‌‌گانه ایتالیا و اروپا را با اینتر دارد، گفت: برای مورینیو خوشحالم که به سری A بازگشت، این فرصتی فوق‌العاده برای او و هواداران رم است. ژوزه مربی‌ای است که اعتماد به نفس بالایی به بازیکنانش می‌دهد و مطمئن هستم که همه صبح خوشحال از خواب بیدار می‌شوند. مورینیو چنین تأثیری دارد  و او گزینه مناسبی برای سرمربیگری رم است. مورینیو همیشه می‌خواهد پیروز باشد، کاری که همیشه کرده است. او حالا خوشحال و پرانرژی است.

وی همچنین درباره شانس مورینیو با رم برای قهرمانی در سری A اظهار داشت: فکر نمی‌کنم مورینیو درباره قهرمانی صحبت کند چون می‌داند که چقدر اوضاع پیچیده است، اما هدفی غیرممکن نیست. مورینیو به قهرمان شدن رم باور دارد و می‌خواهد آن را انجام دهد. فکر نمی‌کنم ژوزه خودش را به تلاش برای کسب جایگاه سوم یا چهارم محدود کند.

رئیس پیشین باشگاه اینتر همچنین در تمجید از سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا که در رقابت‌های یورو 2020 آتزوری را به قهرمانی رساند، خاطرنشان کرد: مانچینی مربی خیلی خوبی است. به قهرمانی رساندن ایتالیا در یورو 2020 دستاورد بزرگی بود. او مرد بااستعدادی است. به عنوان مربی او یاد گرفته که بر احساساتش مسلط شود، او حالا این کار را همیشه می‌کند و درست حرف می‌زند.

موراتی همچنین درباره مقایسه رمِ تحت‌هدایت مورینیو و اینترِ تحت‌هدایت سیمونه اینزاگی تأکید کرد: من اینتر را دوست دارم، اما رم... ما در موردش نمی‌خواهیم صحبت کنیم. به اعتقاد من بازگشت مورینیو به سری A جالب‌ترین رویداد لیگ جدید است. در سری A حالا مربیان خوب زیادی هستند که تقاوت را رقم خواهند زد. کدامیک بر لیگ سلطه خواهد داشت؟ مورینیو!

انتهای پیام/