شهرخبر

جسد سوخته مسعود در بیابان کشف شد/قتل دلخراش پسر ۱۹ ساله در هرمزگان

کارگر آنلاین | تحقیقات در خصوص جسد سوخته چوپان هرمزگانی ادامه دارد. این جسد متعلق به جوان ۱۹ ساله‌ای است که در اواخر هفته گذشته در اطراف روستای گیشان توابع بخش تخت کشف شد.

خانواده این پسر جوان به نام مسعود افتاده اهل قلعه قاضی، پس از دو روز مفقودی، بدن سوخته او را با دست و پای بسته در اطراف زمین کشاورزی پیدا کردند.

 ابوذر، برادر مسعود در این خصوص این حادثه گفت: برادرم همیشه گوسفندانش را به چرا می‌برد و گاهی اوقات تا چند روز دنبال دام‌هایش بود اما ساعت 15 دوشنبه گذشته یکم شهریورماه، به بهانه سر زدن و آبیاری به نخل‌هایش در روستای گیشان که از محل سکونتمان 15 کیلومتری فاصله دارد از خانه خارج شد.

 این جوان 30 ساله ادامه داد: پدرم گوسفندان او به همراه گوسفندان خودش به چرا برد، یک روز گذشت خبری از مسعود نشد تلفنش خاموش بود نگران حالش شدیم فکر کردیم شاید تصادف کرده است پاسگاه اطلاع دادیم، به همراه خانواده و آشناییان جستجو برای یافتن او آغاز کردیم. وی اضافه کرد: تا اینکه صبح چهارشنبه موتورسیکلت مسعود را در اطراف یک‌خانه‌ای یافتیم و ساعت 10 صبح بدن سوخته او را با دست و پای بسته در زمین کشاورزی‌اش پیدا کردیم. افتاده این را هم گفت که موتورسیکلت متوفی درحالی‌که باد لاستیک آن خالی کردند در زیر این سایبان رهاشده بود که توسط مأمورین تحویل کلانتری داده شد.

وی با اشاره به تنها کلبه موجود در نزدیکی صحنه حادثه افزود: کلبه‌ای خارج از روستای گیشان در نزدیکی محل قتل قرار دارد که بنا بر اظهارات صاحبش، قفل درب آن شکسته شده و از تمام وسایل موجود در آن فقط طناب به سرقت رفته است، طنابی که دست و پای برادرم با آن بسته‌شده بود.

گفتنی است: این پرونده در دستور پلیس آگاهی هرمزگان قرار گرفت و تحت بررسی است.

منبع: hadese24