شهرخبر

آغاز به کار حجت الاسلام و المسلین خطیب در وزارت اطلاعات

حجت الاسلام و المسلین خطیب پس از معرفی از سوی رئیس جمهور محترم، با اخذ رأی اعتماد از سوی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر اطلاعات از امروز کار خود را در سربازخانه امام زمان (عج) آغاز کرد.

خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، حجت الاسلام و المسلین سید اسماعیل خطیب پس از اخذ رأی اعتماد از مجلس شورای اسلامی، به عنوان وزیر اطلاعات به همراه سایر اعضای محترم هیأت دولت سیزدهم، روز پنج‌شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰ به زیارت حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و شهیدان رجایی و باهنر رفته و پس از شرکت در جلسه هیأت دولت، وارد وزارت اطلاعات شد.

ایشان پس از زیارت مزار مطهر شهدای گمنام وزارت اطلاعات، مورد استقبال حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی قرار گرفت و به اتفاق وی وارد دفتر محل کار شد و برنامه‌های کاری خود را شروع کرد.

آغاز به کار حجت الاسلام و المسلین خطیب در وزارت اطلاعات

حجت الاسلام و المسلین خطیب پس از معرفی به عنوان وزیر پیشنهادی اطلاعات از سوی رئیس جمهور محترم، روز چهارشنبه با اخذ رأی اعتماد از سوی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر اطلاعات انتخاب و از امروز کار خود را دز سربازخانه امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) آغاز کرد.

آغاز به کار حجت الاسلام و المسلین خطیب در وزارت اطلاعات

انتهای پیام/