شهرخبر

مورینیو با پیروزی به سری A بازگشت

سری A| مورینیو بازگشت به سری A را با پیروزی جشن گرفت/ ناپولیِ اسپالتی ۱۰ نفره برد

دیدارهای هفته نخست سری A با پیروزی تیم‌های فوتبال رم و ناپولی مقابل میهمان‌شان پیگیری شد.

به گزارش مشرق، دیدارهای دومین شب از هفته نخست سری A شب گذشته (یکشنبه) با ۲ بازی به پایان رسید که در پایان آنها تیم‌های رم و ناپولی مقابل رقبا به برتری رسیدند.

تیم فوتبال رم که به تازگی ژوزه مورینیو را به عنوان سرمربی‌اش استخدام کرده است، در ورزشگاه المپیکو در یک بازی پربرخورد که دو اخراجی داشت (دراگوفسکی در دقیقه ۱۷ از فیورنتینا و نیوکولو زانیولو در دقیقه ۵۲ از رم) فیورنتینا را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد.

در این بازی رمی‌ها کمتر از ۱۰ دقیقه پس از ۱۰ نفره شدن حریف و در دقیقه ۲۶ بازی توسط هنریک مخیتاریان گل نخست را به ثمر رساندند. همین اتفاق برای فیورنتینا رخ داد واین تیم هشت دقیقه پس از ۱۰ نفره شدن رم گل تساوی را زد. با این حال جردن فرتو با دو گلی که در دقایق ۶۴ و ۷۹ به ثمر رساند نگذاشت آقای خاص در اولین بازی دومین دوره مربیگری‌اش در سری A امتیاز از دست بدهد.

در بازی همزمان هم ناپولی که به تازگی سکان هدایتش به لوچانو اسپالتی سپرده شده است، با نتیجه ۲ بر صفر میهمان خود تیم ونتزیا را شکست داد. لورنزو اینسینیه در دقیقه ۶۲ از روی نقطه پنالتی و الیف الماس در دقیقه ۷۲ در حالی دو گل ناپولی را به ثمر رساندند که این تیم از دقیقه ۲۳ با اخراج مهاجمش ویکتور اوسیمهن ۱۰ نفره به بازی ادامه داد.

منبع: تسنیم