جدیدترین خبر از وضعیت نقل و انتقالات پرسپولیس|چرا سروش رفیعی دوباره پرسپولیسی نشد

در حالی که از هفته های گذشته خبرهایی در مورد مذاکرات اطرافیان یحیی گل محمدی با سروش رفیعی برای حضور این بازیکن در پرسپولیس شنیده می شد اما خبرهای دریافتی حکایت از آن دارد که نه تنها هیچ مذاکره ای برای این انتقال بین باشگاه و این بازیکن انجام نشده بلکه در لیست نفرات مورد نظر یحیی گل محمدی اصلا نام سروش رفیعی دیده نمی شود.

موضوع زمانی جالب می شود که با جدایی نوراللهی برخی از تحلیل گران فوتبال معتقد بودند رفیعی بهترین مهره برای جانشینی کاپیتان جدا شده سرخ هاست اما با توجه به اعتقاد یحیی گل محمدی به سیستم 2-4-4 خطی، پستی که در این چیدمان برای رفیعی در خط هافبک تعریف می شود وینگر است که در این پست بازیکنان کارآمدتری نسبت به رفیعی در پرسپولیس حضور دارند ضمن این که پست اصلی رفیعی هافبک پشت مهاجم است که در سیستم مورد علاقه یحیی گل محمدی چنین پستی تعریف نشده و گل محمدی اعتقاد زیادی به سیستم 2-4-4 دارد.

چرا سروش رفیعی دوباره پرسپولیسی نشد

همین مساله سیستم باعث شده به رغم جدایی نوراالهی و خالی شدن جا برای جذب سروش رفیعی، پرسپولیس سراغ این بازیکن نرود. سروش رفیعی بعد از جدایی از پرسپولیس در دوره گابریل کالدرون، یک مقطع در شهر خودرو با یحیی گل محمدی همکاری کرد و سرمربی پرسپولیس به طور کامل با توانایی های این بازیکن آشنا است.