امیرعلی مصدق درگذشت / علت مرگ از زبان دخترش + عکس

رضا اسماعیلی، شاعر با تایید این خبر  گفت: امروز (شنبه، ۳۰ مردادماه) دخترشان با گریه با من تماس گرفت و از من شماره وزارت ارشاد را خواست، وقتی علت را جویا شدم گفت که پدر از دنیا رفته است.

به گزارش رکنا، او درباره علت درگذشت امیرعلی مصدق بیان کرد: آقای مصدق حدودا یک سال قبل عمل قلب باز انجام داده بود. اتفاقا یکی ‌دو ماه پیش به او سر زدم و در مجموع حالش خوب بود. اصلا احتمال نمی‌دادم، اما دخترشان گفت که امروز صبح ایست قلبی کرده است.

به گفته اسماعیلی، هماهنگی‌های لازم با دفتر گسترش شعر و ادبیات داستانی انجام شده و مراسم تشییع پیکر امیرعلی مصدق فردا در قطعه هنرمندان انجام می‌شود.

امیر علی مصدق کیست؟

امیرعلی مصدق در فروردین‌ماه ١٣٣٥ در تهران متولد شد. او مدرک کارشناسی خود را در رشته مدیریت گرفته بود. مصدق سرودن شعر را از ۱۰سالگی آغاز کرده بود و در سال ۱۳۵۹ به جمع شاعران حوزه هنری پیوست.

او کارشناس و عضو شورای شعر حوزه و سپس کارشناس و عضو شورای شعر و موسیقی صداوسیما شد. مهرداد اوستا طی نامه‌‌ای از مصدق خواسته بود تا کلیه آثارش زیر نظر او منتشر شود.

از آثار امیرعلی مصدق می‌توان به «گزیده ادبیات معاصر شماره ٨٥»، «با اجازه عشق»، «تصحیح دیوان سلمان ساوجی» و ... اشاره کرد.

اخبار مهم رکنا را اینجا کلیک کنید:

تازه داماد تهرانی مچ نوعروس خائن را گرفت / او با مدیرش همخوابی می کرد + عکس

حاشیه زندگی سلبریتی ها را در اینجا بخوانید

بازداشت خواهران دوقلو به خاطر تبهکاری در لباس پسرانه

تجاوز سریالی به زنان و دختران تهرانی / متجاوز در لیست اعدام

فیلم رجز خوانی شرور معروف کرج و التماس های او پس از بازداشت + عکس

زن جوان از خانه فساد شوهرش گریخت ! / پشیمانم ! !

تجاوز شیطانی به دختر 15 ساله مشهدی توسط پسر کرمانشاهی

مچ گیری از مرد خیانتکار و دختر نامحرم در فرودگاه امام / فرانک حمله کرد

شیوع ویروسی خطرناکتر از کرونای هندی در راه است ! / وحشت در جهان