شهرخبر

گلزنی جهانبخش در پیروزی قاطعانه فاینورد/ شکست تاتنهام و برتری رُم در نخستین دیدار رسمی مورینیو


گلزنی جهانبخش در پیروزی قاطعانه فاینورد/ شکست تاتنهام و برتری رُم در نخستین دیدار رسمی مورینیو

ستاره ایرانی فاینورد همانند دور قبلی لیگ کنفرانس اروپا، مقابل نماینده سوئد هم گلزنی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیدارهای دور رفت مرحله انتخابی مسابقات فوتبال لیگ کنفرانس اروپا پنجشنبه شب برگزار شد که در مهمترین بازی، فاینورد با نتیجه 5 بر صفر بر الفسبورگ سوئد غلبه کرد.

علیرضا جهانبخش از ابتدای این مسابقه در زمین بود و گل دوم فاینورد را در دقیقه 30 به ثمر رساند. وینگر ایرانی فاینورد در دقیقه 67 جای خود را به روبرت بوژنیک داد.

لوئیس سینیسترا در دقایق 25، 37 و 48 و برایان لینسن در دقیقه 59، سایر گل‌های نماینده هلند را به ثمر رساندند تا شاگردان آرنه اسلات، در آستانه صعود به مرحله گروهی مسابقات قرار گیرد.

جاستین بیلو سنگربان فاینورد و فردریک هولست از الفسبورگ در نیمه دوم از زمین اخراج شدند.

تیم خنت هم میهمان راکو چستوچوای لهستان بود و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. میلاد محمدی همانند سایر دیدارهای این فصل خنت، جایی در فهرست 18 نفره تیمش نداشت.

تیم رُم هم در نخستین دیدار رسمی خود با هدایت ژوزه مورینیو، با نتیجه 2 بر یک مقابل ترابزون‌اسپور پیروز شد. آندره‌آس کورنلیوس در دقیقه 64 برای ترابزون‌اسپور و لورنزو پیگرینی و الدور شاهمرادف در دقایق 55 و 81، گل‌های جالوروسی را به ثمر رساندند.

تاتنهام هم مقابل پاکوس ده‌فریرا صف‌آرایی کرد و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد. لوکاس سیلوا در دقیقه 45 دروازه مردان نونو اسپریتو را گشود.

انتهای پیام/