شهرخبر
واران: نمی‌خواستم شانس بازی در یونایتد را از دست بدهم

مدافع فرانسوی جدید منچستریونایتد از پیوستن به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

مدافع فرانسوی جدید منچستریونایتد از پیوستن به این تیم ابراز خوشحالی کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، سرانجام رافائل واران به دوران حضور خود در رئال مادرید پایان داد و به منچستریونایتد نایب قهرمان فصل قبل لیگ برتر انگلیس پیوست. باشگاه منچستریونایتد قبل از دیدار با لیدزیونایتد رسما این انتقال را تایید کرد و واران با حضور در اولدترافورد مراسم معارفه خود را برگزار کرد.

رافائل واران بعد از پیوستن به یونایتد گفت: منچستریونایتد یکی از بهترین  باشگاه‌های فوتبال جهان است و شانس آمدن به اینجا و بازی در لیگ برتر چیزی است که من نمی‌توانستم آن را رد کنم. چیزهای بیشتری وجود دارد که می‌خواهم در حرفه خود به آنها برسم و می‌دانم که به تیمی مملو از بازیکنان بزرگ می‌پیوندم که همه آنها عزم یکسانی برای بردن مسابقات و جام‌ها خواهند داشت. با صحبت با سرمربی می‌توانم ببینم که در چند فصل گذشته چقدر پیشرفت کرده است و اکنون به گروهی ملحق می‌شوم که آماده بازی در بالاترین سطح است. من می‌خواهم در اینجا تأثیر بگذارم و همه تلاشم را خواهم کرد تا بخشی از تاریخ درخشان این باشگاه باشم.

یونایتد هفته اول لیگ برتر را با برد ۵ بر یک برابر لیدزیونایتد شروع کرد که در این دیدار رافائل واران غایب بود و باید دید در هفته‌های بعد این بازیکن می‌تواند در ترکیب تیمش به میدان برود یا خیر.

انتهای پیام