شهرخبر

کشف ۲۸۳ قبضه سلاح در عملیات انهدام باند بزرگ قاچاق سلاح


کشف 283 قبضه سلاح در عملیات انهدام باند بزرگ قاچاق سلاح

فرمانده مرزبان پلیس از انهدام باند بزرگ قاچاق سلاح جنگی و شکاری در مرزهای شمال غرب کشور و کشف ۲۸۳ قبضه سلاح از این باند خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار احمدعلی گودرزی با اعلام خبر انهدام باند بزرگ قاچاق سلاح و مهمات در شمال غرب کشور، در تشریح این خبر اظهار کرد: در راستای طرح انسداد مرز و جلوگیری از قاچاق در نوار مرزی، مرزبانان هنگ مرزی ارومیه با اقدامات کنترلی و اطلاعاتی مؤثر در ارتفاعات کوهستانی منطقه، موفق به کشف و انهدام باند بزرگ قاچاق سلاح و مهمات شدند.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی افزود: در این عملیات قاچاقچیان با دیدن سرعت عمل مرزبانان با استفاده از تاریکی شب و جغرافیای کوهستانی منطقه از محل متواری شدند.

وی افزود: در این عملیات مرزبانان در پاکسازی از محل موفق شدند، 283 سلاح جنگی و شکاری شامل 70 قبضه کلت کمری و 278 قبضه سلاح شکاری را کشف کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تلاش برای شناسایی و بازداشت قاچاقچیان این پرونده در دستور کار مرزبانان استان آذربایجان غربی قرار دارد، خاطرنشان کرد: امنیت مردم در کشور از مهمترین دغدغه‌های مرزداران جمهوری اسلامی ایران است و مرزداران این فرماندهی در سخت‌ترین شرایط خدمتی و به دور از خانواده‌های خود همه توان خود را به کار می‌گیرند تا این امنیت را به مردم عزیز کشورمان هدیه کنند.

انتهای پیام/