شهرخبر
شماره ۱۰ یوونتوس ماندنی است

اگر اتفاق خاصی رخ ندهد به زودی قرارداد پائولو دیبالا، ستاره خلاق و شماره ۱۰ یوونتوس تمدید خواهد شد.

 امسال بر خلاف فصول قبل شایعه ای در مورد جدایی دیبالا وجود نداشته و او در یوونتوس ماندنی خواهد شد. خورخه آنتون مدیر برنامه پائولو دیبالا، ستاره آرژانتینی بیانکونری امروز با مدیران یوونتوس دیدار کرد و به نظر می رسد طرفین به توافق بر سر قرارداد جدید نزدیک شده اند. قرارداد فعلی پائولو دیبالا در ماه ژوئن در تابساتن سال 2022 به پایان می رسد و در واقع او تنها چند ماه تا مذاکره برای انتقال رایگان به باشگاه های دیگر فاصله دارد.

 

 

البته خود پائولو دیبالا همیشه در برابر شایعات فروش خود از سوی باشگاه یوونتوس مقاومت کرده و خواهان ماندن در تورین بوده است. در تابستان سال گذشته دو تیم تاتنهام و منچستریونایتد تا آستانه جذب این ستاره خلاق و آرژانتینی پیش رفتند، اما خود دیبالا ترجیح داد این پیشنهادات را رد کرده و در یوونتوس باقی بماند.

-

 

حالا اسکای اسپورتی ایتالیا مدعی شد جلسه امروز بین خورخه آنتون مدیر برناکه دیبالا، پاول ندود و چروبینی و البته مدیران اسپانسرهای این بازیکن در تورین و با هدف توافق برای تمدید قرارداد برگزار شده است. قرارداد جدید احتمالا تا ژوئن 2025 منعقد شده و امکان تمدید آن تا سال 2026 نیز وجود دارد. البته خود پائولو دیبالا دستمزد 10 میلیون یورو برای هر فصل را درخواست کرده بود که مورد پسند یوونتوس نیست و به نظر می رسد آنها حاضرند با رقم هشت میلیون یورو به توافق برسند.