شهرخبر

دختر جوان حین خواستگاری از پسر مورد علاقه‌اش ضایع شد! + عکس

مراسم ویژه خواستگاری دختر از پسر مورد علاقه اش در یک فروشگاه زنجیره ای شلوغ برگزار شد، تصاویر این خواستگاری به سرعت در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

دختر جوان حین خواستگاری از پسر مورد علاقه‌اش ضایع شد! + عکس

به گزارش منیبان؛ مدتهاست که بحث خواستگاری دختر از پسر امری طبیعی شده و دیگر دختران جوان برای ازدواج با پسر مورد علاقه شان نیازی به صبر کردن ندارند و هر زمان که شرایط را مناسب ببینند اقدام می کنند اما اگر جواب پسر منفی باشد چه ؟

تصاویر منتشر شده از ویدئوی پربازدید در فیس بوک به خوبی گویای مسئله است، دختر جوان روی زانو می نشیند و حلقه به دست در انتظار رسیده مرد رویاهایش می ماند؛ او که تصمیم گرفته تا مراسم خواستگاری را افراد بیشتری ببینند این درخواست را در یک فروشگاه نسبتا شلوغ مطرح می کند غافل از اینکه پسرجوان درخواست ازدواج او را رد خواهد کرد.

دختر در حالت خواستگاری مکث کرده و منتظر است تا پسر جوان نزدیک تر شود تعدادی از حاضرین در فروشگاه چند طبقه ایستاده اند تا شاهد این صحنه رومانتیک باشند اما چه اتفاقی می افتد که تمام این آمادگی و صحنه ها خراب می شود؟ پسر جوان به سمت خواستگارش می آید اما در کمال بی توجهی به حلقه ازدواج در گوش دختر چیزی گفته و از کنارش رد می شود بدون آنکه حتی برای لحظه ای توقف کرده و یا پاسخی به او بدهد. در حقیقت مرد رویایی این دختر جوان در نهایت بی عاطفگی و سردی خواستگاری را برهم زده و درخواست ازدواج او را رد می کند.

در ادامه این ویدیوی پربازدید که در یکی از مجتمع های تجاری نیجریه ضبط شده است دیده می شود که دختر جوان با چهره ای ناراحت به دنبال مرد رویاهایش نگاه می دوزد و با گریه می گوید:او ازدواج کرده است.

از قرار معلوم مرد جوان در گوش دختری که از او خواستگاری کرده بود گفته که او متاهل بوده و قبلا ازدواج کرده است.