شهرخبر

۶ استقلالی که سد راه استقلال در قهرمانی جام حذفی هستند

استقلالی‌ های گل گهر علیه صعود فرهاد مجیدی و تیمش در جام حذفی

مصدومیت رضا شربتی مدافع گل گهر و غیبت او مقابل استقلال

استقلال از ساعتی پیش در نیمه نهایی جام حذفی به دیدار گل گهر رفته است و بازیکنان پیشین این تیم می توانند، با درخشش مقابل آبی ها سد راه صعود شاگردان فرهاد مجیدی به فینال باشند.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

در لیست تیم گل گهر سیرجان ۵ بازیکن پیشین استقلال قرار گرفته‌اند.

گل گهر سیرجان در شرایطی در نیمه نهایی جام حذفی مقابل استقلال قرار می‌گیرد که تعداد زیادی از بازیکنان و مربیان سابق استقلال را در تیم خود دارد.

علاوه بر امیر قلعه نویی که افتخارات زیادی روی نیمکت استقلال کسب کرده، در لیست بازیکنان گل گهر هم ۵ بازیکن با سابقه حضور در استقلال قرار گرفته‌اند.

در ترکیب اصلی گل گهر میلاد زکی‌پور که در ابتدای فصل به سیرجان رفت و آرمین سهرابیان قرار دارند که در گذشته برای آبی پوشان پایتخت توپ می‌زدند. همچنین روی نیمکت نیز از جمع استقلالی‌های سابق بهنام برزای، مرتضی تبریزی و گادوین منشا حضور دارند که ممکن است در نیمه دوم و در دقایق بعدی مسابقه برای گل گهر وارد زمین شوند.

فرشید باقری و علی دشتی دو استقلالی سابق گل گهر هستند که به مسابقه امروز با آبی ها نرسیدند و در لیست حضور ندارند.

حالا استقلالی های گل گهر تلاش خواهند کرد تا بتوانند جلوی صعود استقلال به فینال حذفی را بگیرند. تیمی که دومین فصل حضورش در لیگ برتر را سپری کرد، حالا به دنبال تاریخ سازی در جام حذفی است و قطعا شاگردان قلعه‌نویی مسابقه سختی را برای استقلال رقم خواهند زد.

لازم به ذکر است که گل گهر تا دقیقه ۵۲ با یک گل از استقلال پیش است.