فیلم گفتگو با گردانندگان باند ضد مذهبی در قم  / وزارت اطلاعات فاش کرد
حجم ویدیو: 7.14M | مدت زمان ویدیو: 00:02:42

به گزارش رکنا، گروه انحرافی مدعی زمینه‌ سازی ظهور که در تلاش برای فرقه‌سازی ظهور حضرت مهدی (عج) بودند، با رصد اطلاعاتی و پیگیری‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات استان قم شناسایی و متلاشی شدند.

یکی از اعضای این باند اذعان داشت: بسیاری از روایاتی را که می خوانیدم بخاطر این بود که دچار خود اشتهادی شدیم و از این مسائل تعبیر شخصی کردیم. در گام بعدی وارد مرحله ظهور شدیم و احساس کردیم باید حرکتی در این زمینه انجام دهیم و این ذهنیت در ما ایجاد شد که یک قبیله ایجاد کنیم تا شرایط ظهور را برای خودمان ایجاد کنیم.

متهم دیگری گفت: عامل های مهم خروج ما از مباحث دینی را سرعت در رسیدن با آرمان های قبیله مان می دانستم. ثمره این کار نتیجه خوبی نداشت و متوجه شدیم کارهای انجام شده اشتباه بود.

یک فرقه انحرافی و دروغین که مدعی زمینه سازی ظهور حضرت مهدی (عج) بود؛ توسط سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در استان قم شناسایی و مورد ضربه قرار گرفت.

با رصد اطلاعاتی و پیگیری‌های سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) اداره کل اطلاعات استان قم، یک گروه انحرافی مدعی زمینه سازی ظهور، شناسایی و مورد ضربه قرار گرفت.

این گروه دروغین و انحرافی که در تلاش برای فرقه سازی ظهور حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) با مبانی فکری باطل نسبت به علما، دین، امام زمان و ظهور بودند؛ دستگیر شدند.

بر اساس اعترافات عوامل این گروه، عامل اصلی به انحراف کشیدن خود را دور شدن از مبانی اسلام و خود اجتهادی اعلام کردند.

مردم شریف ایران در صورت مشاهده فعالیت‌های گروه‌های انحرافی، اخبار و گزارشات خود در این زمینه را با ستاد خبری (۱۱۳) وزارت اطلاعات در میان بگذارند.