شهرخبر
نتیجه وحدت در شورای شهر همدان تحول به نفع مردم است

شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی همدان در بیانیه‌ای بر وحدت و انسجام بیشتر اعضای شورای اسلامی این شهر برای ایجاد تحول به نفع مردم تاکید کرد.

 شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی همدان در بیانیه‌ای بر وحدت و انسجام بیشتر اعضای شورای اسلامی این شهر برای ایجاد تحول به نفع مردم تاکید کرد.

متن کامل بیانیه به شرح زیر است.

بسمه تعالی
شورا‌های اسلامی شهر و روستا به منزله پارلمان‌های محلی می‌توانند اثر گذاری جدی در ارتقاء مردم سالاری دینی داشته باشند.

نقش آفرینی شورا‌های اسلامی در پیشرفت، عمران و آبادانی، سلامت و محیط زیست و ترویج فرهنگ ایرانی اسلامی و در یک کلام در بالا بردن میزان رضایت مندی مردم و افزایش سقف کار آمدی در نظام اسلامی بر کسی پوشیده نیست.

برگزاری انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا در شرایط " سخت " کنونی و اعتماد مردم به جریان انقلابی و انتخاب افراد متعهد، متخصص، دلسوز، و معتقد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و مطالبات عدالت خواهانه مردم عزیز قابل تقدیر و شایسته سپاسگزاری است.

بهترین راه شکر گزاری این نعمت بزرگ، تلاش هر چه بیش‌تر برای تحقق وعده‌ها و عملیاتی شدن برنامه‌های ارائه شده می‌باشد.

اکنون منتخبان محترم شورای اسلامی شهر همدان در معرض آزمون بزرگ و مهم معرفی و انتخاب شهردار برای شهر دارالمؤمنین و دارالمجاهدین همدان قرار دارند.

خوشبختانه شنیده‌ها حکایت از وجود وحدت و انسجام میان منتخبان محترم و ترسیم فرآیند معقول و منطقی بر اساس برنامه و شاخص‌های منطبق با نیاز‌های شهر و مطالبات مردم و هم چنین وعده‌های داده شده جهت انتخاب شهردار دارد.

شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی همدان با قدر دانی از حسن اعتماد مردم شریف، فهیم و انقلابی همدان، حمایت قاطع و همه جانبه خویش را از تلاش‌ها و تدابیر منطقی و عدالت خواهانه منتخبین گرامی اعلام داشته و بر وحدت و انسجام هر چه بیش‌تر میان اعضاء محترم شورای اسلامی شهر همدان به منظور ایجاد تحول به نفع مردم تاکید می‌نماید.

امید است منتخبان گرامی با حفظ وحدت و همدلی میان خود و بدون توجه به هیاهوی تبلیغاتی افراد و یا مراکز بی خبر از احوال مردم و نیاز‌های آنها، روند و مسیر درست خویش راتداوم بخشند تا با رفع اشکالات و نواقص موجود و بهره مندی از توانایی‌های نیرو‌های مؤمن و کار آمد، بیش از پیش موجبات رفاه و رضایت مندی عادلانه همه اقشار و آحاد مردم همدان رافراهم نمایند.

بدون شک من بعد دولت انقلابی و مردمی نیز در این خصوص همراه و حامی منتخبان عزیز و پشتیبان تصمیمات عدالت خواهانه و کار شناسانه آن‌ها خواهد بود.

ومن الله التوفیق