شهرخبر

آخرین خبر از پیوستن لژیونر استقلالی به تیم پیشین علیرضا جهانبخش

منتفی شدن انتقال کاوه رضایی به نایمخن هلند

تیم شارلروا بلژیک قصد دارد که در این فصل قرارداد کاوه رضایی ، مهاجم ایرانی اش را که قرضی در این تیم بازی می کند ، قطعی کند.

در حالی که مذاکره باشگاه نایمخن با کاوه رضایی شکل بسیار جدی به خود گرفته بود، تیم هلندی به دلیل قیمت بالای این انتقال از جذب لژیونر استقلالی منصرف شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

کاوه رضایی که گفته می شد برای ادامه فوتبالش به هلند می رود، احتمالا در بلژیک می ماند.

در حالی که از روزهای قبل زمزمه هایی در خصوص انتقال کاوه رضایی به فوتبال هلند به گوش می رسید، صبح امروز اعلام شد کاوه رضایی در آستانه پیوستن به نایمخن است اما طبق آخرین اخبار رسیده از بلژیک، انتقال کاوه از این کشور اروپایی به هلند منتفی شده و رضایی فصل جدید را هم در بلژیک آغاز می کند.

کاوه رضایی که بعد از درخشش در شارلوا با قراردادی سنگین به بروخه پیوست، مجددا به صورت قرضی راهی شارلوا شد و با درخشش در این تیم بحث انتقال او به نایمخن که پیش از این علیرضا جهانبخش را هم در اختیار داشت و برای ایرانی ها نامی آشنا محسوب می شود، وسط آمد اما گویا مبلغی که بروخه برای واگذاری کاوه رضایی به نایمخن می خواهد به حدی سنگین است که هلندی ها پرونده جذب او را بسته اند.

گفته می شود کاوه رضایی در بلژیک می ماند اما هنوز به صورت رسمی اعلام نشده در فصل جدید هم این مهاجم ملی پوش ایران پیراهن شارلوا را می پوشد یا پیراهن تیم دیگری را به تن می کند. معرفی تیم آینده او به تصمیم مدیران باشگاه بروخه بستگی دارد. بروخه یا باید نام کاوه را در لیست فصل جدید خود بگنجاند و یا او را به صورت قرضی یا قطعی به تیم دیگری منتقل کند.

در حال حاضر بروخه روی کاوه رضایی مهاجم پیشین استقلال قیمت بالایی گذاشته و با این قیمت، فعلا نایمخن از جذب او منصرف شده است.