شهرخبر

وقوع سیل جاده هراز را مسدود کرد

سرپرست پلیس راه مازندران از وقوع سیلاب در منطقه پنجاب محور هراز، کیلومتر ۵۲ خبر داد و گفت: برای پاکسازی در حال حاضر جاده مسدود شده است.

وقوع سیل جاده هراز را مسدود کرد

هادی عبادی سرپرست پلیس راه مازندران امروز درباره وضعیت تردد در محورهای شمال اظهار کرد: در حال حاضر شاهد کاهش دید در ارتفاعات ولی‌آباد کندوان، تلمادره کیاسر و گدوک محور سوادکوه هستیم.

او بیان کرد: به ‌دلیل وقوع سیلاب در منطقه پنجاب محور هراز کیلومتر ۵۲، برای پاکسازی در حال حاضر جاده مسدود شده و ماموران پلیس با عوامل راهداری در محل حضور دارند.

سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه تردد خودروها در تمام محورهای مواصلاتی مازندران برقرار است، افزود: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر شرایط ناپایدار جوی احتمال طغیان سیلاب، ریزش و رانش در محورهای کوهستانی استان وجود دارد که تاکید بر پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای شمال است.

این مسئول به ورود ممنوع در محورهای شمال اشاره کرد و گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۷۴۶ دستگاه خودرو اعمال قانون و ۸۲۳ دستگاه خودرو به مبدا بازگردانده شده‌اند.

عبادی توضیح داد: همچنین از ابتدای امسال تاکنون ۷۰هزار و ۸۴۲ اعمال قانون و ۳۸هزار و ۱۳۰ به مبدا بازگشت داده شدند.

وی با تاکید بر تشدید ممنوعیت‌های کرونایی در محورهای شمال، خاطرنشان کرد: به روزهای پایانی هفته نزدیک می‌شویم که اشتیاق به سفر به استان بیشتر می‌شود ولی توصیه و هشدار ما به همه مردم این است اراده و قصدی به مازندران نداشته باشند. چراکه خودروهای غیربومی برگردانده می‌شوند.

منبع: همشهری