ناصر ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به قهرمانی در لیگ بیستم اظهار داشت: من گفته بودم این تیم از شانس زیادی برای قهرمانی برخوردار است. از روند خوبی که این تیم از ابتدای فصل  داشت، مشخص بود که پرسپولیس یکی از شانس های اصلی قهرمانی است. برای موفقیت و قهرمانی هر تیمی 5 شرط اصلی لازم است که می تواند شرایط را برای موفقیت ایجاد کند. مدیریت خوب، منابع مالی، گروه کادرفنی منسجم، بازیکنان مستعد و با انگیزه و در نهایت حمایت هواداران و پیشکسوتان که پرسپولیس از تمامی این فاکتورها بهره‌مند بود و موفق شد راهی را که برانکو، آغازگرش بود را با یحیی گل محمدی ادامه دهد. به اعتقاد من همان طور که اکثر بازیکنان و افشین پیروانی در جشن قهرمانی پرسپولیس روی آن تاکید داشتند، این تیم می تواند با حفط شرایط خوب خود در فصل بعد هم به قهرمانی ششم خود دست پیدا کند.

او ضمن تاکید بر حفظ تمرکز تیم در هفته های پایانی لیگ، تصریح کرد: در هفته های پایانی عوامل زیادی دست به دست هم دادند تا آرامش و تمرکز پرسپولیس را برهم بزنند اما پرسپولیسی ها هوشمندانه عمل کردند و با قدرت و بودن توجه به خیلی از این ماجرا به کار خود ادامه دادند. همبستگی و اتحاد تیم و مدیران و مسوولان باشگاه باعث شد حتی قول پاداش رقبا به حریفان پرسپولیس هم نتواند این تیم را از مسیرشان منحرف کند.

مربی سال های دور پرسپولیس در ادامه خاطرنشان کرد: تا قبل از بازی برابر تراکتور مسیر نسبتا ساده تری برای پرسپولیس وجود داشت و بازی تراکتور دیدار مهمی برای این تیم محسوب می شد که با وجود این که در آن بازی پرسپولیس روی غافلگیری گل اول را دریافت کرد خیلی زود توانست آن گل را جبران کرده و با گل های بعدی اش کامبک را تکمیل کند. به نظر من پس آن بازی کلید قهرمانی در دست پرسپولیس قرار گرفت و این تیم توانست تا حدود زیادی قهرمانی اش را مسجل کند چرا که اگر پرسپولیس در آن بازی امتیاز از دست می داد، نمی توانست سرنوشت قهرمانی اش را در دست خودش ببینید.

پیشکسوت سرخ ها ضمن تمجید از عملکرد فنی  همه پرسپولیسی ها در طول این فصل به خبرنگار برنا گفت: در این فصل پرسپولیس در تمامی خطوط فوق العاده بود و نفرات خوب و آماده ای را در اختیار داشت و عملکرد تک تک شان قابل تقدیر است با این وجود حضور چهره ای مثل وحید امیری و سیدجلال حسینی غنیمت بزرگی برای پرسپولیس محسوب می شد. امیری در طول فصبل بدون هیج حاشیه ای بهترین عملکرد فنی را برای این تیم داشت و با وجود این که در طول فصل بارها در پست های غیرتخصصی برای پرسپولیس بازی کرد ولی کمترین فراز و نشیب و افت را داشت و به معنای واقعی کلمه در خدمت تیم و کادرفنی بود. این در حالی است که حضور سیدجلال هم تاثیر زیادی در موفقیت این فصل پرسپولیس داشت. او علاوه بر حضور موثر در خط دفاع و رهبری تیم در زمین در طول فصل گل های مهم و حساسی را برای پرسپولیس به ثمر رساند و واقعا خوش درخشید. او نشان داد می‌ توان گفت برای فوتبالیستی که سالم زندگی کند، سن فقط یک عدد است و به نظر من حالاحالاها نباید به خداحافظی از فوتبال فکر کند و همچنان می تواند مهره ای تاثیرگذار برای پرسپولیس باشد. 4