شهرخبر

رسمی ؛ بمب نقل و انتقالات لژیونر ایرانی خنثی شد

منتفی شدن حضور سردار آزمون در بایرلورکوزن پس از تمدید قرارداد لوکاس آلاریو با این باشگاه آلمانی

ظاهرا باشگاه بایرلورکوزن قرارداد لوکاس آلاریو را تمدید کرده است و با این حال ترانسفر شدن سردار آزمون به این باشگاه منتفی است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

لوکاس آلاریو، مهاجم گلزن بایرلورکوزن قرارداد خود را با این باشگاه تا به مدت دو سال دیگر تمدید کرد.

لوکاس آلاریو که در سال ۲۰۱۷ از ریور پلات به بایرلورکوزن پیوست، در همه مسابقات ۱۳۱ بازی برای این باشگاه انجام داده، ۵۱ بار موفق به گلزنی شده و ۱۶ پاس گل نیز ارسال کرده است. قرارداد این بازیکن یک سال دیگر و در تابستان سال ۲۰۲۲ تمام می شد، اما امشب باشگاه بایر لورکوزن اعلام کرد قرارداد لوکاس آلاریو مهاجم ۲۸ ساله آرژانتینی خود را دو سال دیگر و تا سال ۲۰۲۴ تمدید کرده است.

لوکاس آلاریو بعد از تمدید قرارداد گفت:

من همیشه گفته ام که در محیط باشگاه بایر لورکوزن واقعا احساس خوبی دارم. ساختار این باشگاه بسیار حرفه ای است و ما می خواهیم در کنار هم به موفقیت های زیادی برسیم. ما واقعا تیم خوبی برای برای رسیدن به این هدف داریم و می خواهیم در هر سه جام این فصل با رقبای دیگر به رقابت بپردازیم.

بدین ترتیب و طبق اعلام برخی سایت های خبری فوتبال آلمان، بعید است دیگر لورکوزن برای خرید سردار آزمون از زنیت اقدام کند. به نظر می رسد مبلغ بالای درخواستی باشگاه روسی باعث عدم توافق طرفین شده و سردار آزمون به یک حداقل یک فصل دیگر هم در ترکیب زنیت باقی خواهد ماند.